Fotbalisté Pelé a Kylian MBappé součástí Hublot rodiny

Ambasador Kylian Mbappé
Hana Benešová
05. Listopad 2018

Během fotbalového Mistrovství světa 2018 se poprvé spojila fotbalová legenda Pelé a mladá fotbalová ikona Kylian Mbappé. Nemají společnou jen vášeň pro fotbal, ale pojí je i přirozenost, společné hodnoty, respekt a láska k životu. Kylian Mbappé jako nový ambasador exkluzivní hodinářské značky Hublot a Pelé, jenž je dlouholetým členem rodiny Hublot se spojili na popud nové inciativy značky. Hublot chce tyto neobyčejné hráče přivést dohromady jako ztělesnění fúze času:

Past, present, future, two great man United by a passion for football and a love of life.

Ambasador Pelé

Ambasador Pelé

„Kylian je první současný fotbalista, který reprezentuje značku. Následuje známého atleta Usain Bolta, s nímž sdílí mnoho hodnot. Jako nový ambasador značky Hublot se Kylian připojí k dalším legendám fotbalu a zvláště pak ke králi Pelému. Tito dva muži dali nedávno najevo na svých sociálních sítích, že sdílejí společné hodnoty. Přivítáním Kyliana Mbappeho do naší rodiny přináší silné poselství. Fúze času, síla snů a vášní, kouzlo sportu; to jsou hodnoty, kterými nás sportovci inspirují. Když poprvé potkáte Kyliana, v první řadě zjistíme, že je to dobrý člověk; člověk, který ztělesňuje budoucnost a vše, co má přichystané. Schopnost spojit Pelého, patriarchu naší Hublot rodiny a Kyliana, našeho nejmladšího ambasadora, je jedním z těch jedinečných momentů v životě - okamžiků, kdy se čas zastaví, aby se zapsal do historie.“ Ricardo Guadalupe, generální ředitel Hublot.

Ambasador Kylian Mbappé

Ambasador Kylian Mbappé

„Je to fantastický sportovec, nadchl mě během Mistrovství světa 2018, kdy jsem měl chuť oprášit své kopačky a přidat se k němu na hřiště. Ještě si to úplně neuvědomuje, ale zapsal se do dějin a ty momenty, které zažil a výkony, kterých dosáhl už bude mít navždy uchované v sobě. Když jsem sledoval jeho hru během Mistrovství, cítil jsem, jak mé tělo běží s ním, jak s ním dávám gól a jak mé srdce puká obrovskou radostí z vítězství. Musel jsem se s ním o to podělit a teď se s ním rozhodně musím setkat. Dobrá práce a vítej Kyliane.“ Pelé, Hublot Ambassador.

Ambasador Pelé

Ambasador Pelé

„Je mi velkou ctí setkat se s panem Pelé. Jsem nesmírně pyšný na to sdílet s ním místo v Hublot rodině. Pro mě je Hublot opravdová jednička. Už dlouhou dobu jsem fanouškem hodinek i filosofie této značky. Setkání s Jean-Claude Biver a Riccardem Guadalupe, kteří vedou tuto společnost, bylo rozhodující. Musím se umět ztotožnit, jak s hodnotami značky, které se mám stát partnerem, tak s lidmi, kteří za ní stojí. Hublot ztělesňuje sjednocení inovace, nových technologií a materiálů. Hublot bezpodmínečně podporuje „můj“ sport a tato značka je spjata se všemi velkými událostmi ve fotbale, i proto jsem pyšný na to být první současný fotbalový hráč, který může vystupovat jako její ambasador. Proto jsem Hublot!“ Kylian Mbappé, Hublot Ambassador.

Ambasador Kylian Mbappé

Ambasador Kylian Mbappé

Hublot je luxusní švýcarská hodinářská značka, jejíž revoluční pokroky ji každým okamžikem posunují kupředu a neuvěřitelnou rychlostí vytvářejí budoucnost. Za obrovským úspěchem Hublot stojí Jean-Claude Biver, předseda představenstva Hublot a Ricardo Guadalupe, výkonný ředitel společnosti. Značka se proslavila hlavně modely Big Bang, King Power a Classic Fusion. Síť autorizovaných prodejců Hublot neustále roste a momentálně zahrnuje více než 70 exkluzivních butiků po celém světě (včetně Prahy a Bratislavy).