GALADEGUSTACE BOURGOGNE & CHAMPAGNE 2019

GALADEGUSTACE BOURGOGNE & CHAMPAGNE 2019
Začátek akce
29. 01. 2019 14:00
Konec akce
29. 01. 2019 20:00
Místo konání
Kaiserštejnský palác, Malostranské nám. 23/37, Malá Strana
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

Zúčastněte se unikátní Galadegustace Bourgogne & Champagne 2019 v Kaiserštejnském paláci

Společnost Premier Wines & Spirits si vás dovoluje pozvat na již třetí a největší Galadegustaci vín Bourgogne a Champagne v České republice, která se bude konat 29. ledna 2019. Nezapomeňte si již nyní zakoupit vstupenky na tuto jedinečnou událost, kterou bude ve svých dvou patrech hostit Kaiserštejnský palác v samém centru Prahy. Počet návštěvníků je omezen na 200. Na jednom místě v prostorách Kaiserštejnského paláce budete moci ochutnat krásná vína z oblastí, které patří mezi víny k těm královským. Oblíbená galadegustace toho nejlepšího z kvalitních vín z proslulých francouzských vinařských oblastí Bourgogne a Champagne se bude konat již třetím rokem, tentokrát 29. 1. 2019. Ochutnat na ní budete moci na 50 vzorků vín, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky. Celkem na vás čeká přes 70 lahví Bourgogne a 20 skvělých Champagne od 30 různých výrobců. Představí se vám vína z uznávaných vinařství, jako jsou Jean Grivot, Pierre-Yves Collin-Morrey, Jean-Jacques Confuron, Gros Frère et Sœur, Domaine Long- Depaquit či champagne Charles Heidsieck.


„V Kaiserštejnském paláci budete mít jedinečnou možnost ochutnat na jednom místě téměř všechny nejdůležitější apelace z Bourgogne a Champagne od renomovaných vinařů. Vámi vybranými lahvemi vás provedou zkušení sommeliéři, a navíc se můžete těšit na příjemné zpestření. V rámci programu budou připraveny dva masterclassy – jeden z nich bude zaměřený na Champagne, druhý na vína z Bourgogne,“ říká Tomáš Brůha, sommeliér společnosti Premier Wines & Spirits, a dodává: „Tato exkluzivní galadegustace bude již tradičně zakončena galavečeří s vinným párováním v restauraci Grand Cru.“


Vstupenky na exkluzivní galadegustaci můžete také darovat jako vánoční dar, který ocení všichni milovníci kvalitního vína. Zakoupíte je na stránkách www.1er.cz . Cena galadegustace je 1990 Kč, galavečeře vás vyjde na 5000 Kč, masterclass Bourgogne vyjde na 4900 Kč a masteclass Champagne na 3900 Kč. V ceně masterclassů je zahrnuto i vstupné na galadegustaci.

Premier Wines & Spirits
Počátky společnosti Premier Wines & Spirits sahají do roku 1992, Víno Nejedlý a Neubauer & syn spojili své aktivity pod touto značkou v dubnu 2013. Společnost se věnuje dovozu a prodeji špičkových vín, destilátů a nealkoholických nápojů. V portfoliu má vína z vybraných vinařských oblastí z celého světa. Nejširší nabídka vín je z Francie, Itálie a Německa. Premier Wines & Spirits nabízí také řadu kvalitních destilátů a nealkoholických nápojů. Největší důraz klade na rozumnou cenovou politiku a osobní poradenství při výběru vína. Každému zákazníkovi bez ohledu na množství zakoupeného vína poskytnou v Premier Wines & Spirits profesionální konzultaci, a to jak osobně, tak prostřednictvím on-line poradny, kterou zákazníci naleznou na  www.1er.cz .

 

Fotogalerie: