Galadegustace Bourgogne & Champagne v Kaiserštejnském paláci se blíží

Redakce
06. Duben 2018
Blíží se další ročník oblíbené Galadegustace Bourgogne & Champagne, na kterou si vás dovoluje pozvat společnost Premier Wines & Spirits. Tato velkolepá degustace se uskuteční již ve středu 11. dubna 2018 v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí. Začátek je plánovaný na 14. hodinu, konec v 19 hodin. Jedná se o 3. ročník, kde budou moci návštěvníci ochutnat mimořádná vína z oblastí Bourgogne a Champagne, ale také se setkat s věhlasnými vinaři a popovídat s ostatními lidmi, které spojuje stejný zájem. To stále není vše. Po ukončení akce se můžete přesunout do restaurace Grand Cru a strávit zde nezapomenutelný večer v přítomnosti těch nejvybranějších specialit.

Na galadegustaci se vám po celé odpoledne budou věnovat sommeliéři, kteří představí vybraná vína. Jedná se především o limitovanou vinařskou produkci po celém světě velmi oblíbených vín. Bude možné objednat si přímo na místě vína En Primeur, což jsou vína, která ještě nebyla uvedena na trh. Své poklady představí několik vinařů z celého světa, například Gauthier Arnould (vinařství Michel Arnould) či Sophie Meunier Confuron a Alain Meunier (vinařství J. J. Confuron).

Vstupenku můžete zakoupit na www.1er.cz nebo v restauracích Pohostinec Monarch, Pohostinec Karlín a Grand Cru. Za vstupné zaplatíte 1990 Kč. Zvlášť je třeba připlatit si za exluzivní řízené degustace. Jejich nabídku včetně dalšího doprovodného programu a kompletního seznamu vín pro degustaci najdete na www.1er.cz/galadegustace.

Pro vyznavače gurmánských zážitků nabízí vyhlášená restaurace Grand Cru galavečeři, která bude probíhat po ukončení odpoledního programu od 19.30 hodin na adrese Lodecká 4 v centru Prahy. Se svým degustačním menu se na vás těší šéfkuchař Jan Punčochář. Přesunou se sem i vinaři Gauthier Arnould, Sophie Meunier Confuron a Alain Meunier, jejichž vína budou menu též doplňovat. Vstupenku zakoupíte na www.1er.cz/galadegustace, kde je také uveřejněn program a menu. Cena vstupenky je 4990 Kč.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor