Galerie kavárny Louvre

Redakce
15. Srpen 2019

Galerie kavárny Louvre nabízí pronájem nádherných prostor pro soukromé i firemní akce v samotném centru Prahy, na Národní třídě. Nachází se v mezipatře známé velkokavárny Café Louvre, která proslula nejen svou bohatou historií, ale především vysoké úrovni nabízených pokrmů a nápojů.

Historie místa, na kterém se dnes nachází Galerie, sahá na začátek minulého století. Tehdy se v prvním patře domu nacházelo kino pojmenované podle kavárny v přízemí – Louvre. Kino bylo v polovině století uzavřeno a stalo se inspirací pro interiérové řešení Galerie.

Prostory Galerie si lze pronajmout pro nejrůznější soukromé oslavy či tiskové konference, kongresy, vernisáže, výstavy, firemní večírky a večeře a mnohé další významné události, kterým nabízí prostorné sály o celkové velikosti 400 m 2 . Tyto prostory jsou nově zrekonstruované a nejenže vypadají moderně, ale také jsou plně klimatizované a multifunkční, což zajišťuje hladký průběh a velmi příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru pro jakoukoliv akci. Kromě místa je samozřejmě k dispozici i vysoce kvalifikovaný servis, který zahrnuje nejen služby profesionálního personálu, ale také občerstvení a technické zázemí.

Akce se pořádají s možností cateringu, který si udržuje kvalitu a preciznost své mateřské společnosti Café Louvre. Služby cateringu lze využít také mimo galerii, objednat si jej lze i na netradiční místa, dokonce i pod širým nebem. Catering Galerie vyniká nejen svými službami, ale také svými skvělými cenami, kterým společnosti poskytující podobné služby prostě nemůžou konkurovat.

Prostory Galerie umožňují i pořádání velkých společenských akcí. Prostory jsou velmi chytře řešené, takže mohou pojmout až 200 osob. Galerie nabízí dva sály k pronájmu – salonek a velký sál. Na výběr je z několika různých uspořádání míst v závislosti právě na počtu hostů.