Geberit AquaClean Tuma Classic – toaleta nové generace

Geberit AquaClean Tuma
Redakce
14. Květen 2018
Kvalitní design a integrace moderních technologií, to jsou vlastnosti, které čím dál tím více hledáme i u předmětů každodenního užití. Obě tyto vlastnosti v sobě snoubí i toaleta Geberit AquaClean Tuma ve verzi Classic, která je na trhu dostupná od letošního dubna. Potenciální zákazníky zaujme již na první pohled svými jednoduchými, přesto však elegantními tvary. Co vše tedy tato nová toaleta nabízí?
Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma

Toaletní mísa pochází z dílny světoznámého londýnského návrháře Christopha Behlinga, který se soustřeďuje na průmyslový design, a který je mimo jiné i hlavním designérem hodinek TAG Heuer. V roce 2015 představil ve spolupráci s firmou Geberit špičkovou toaletu s integrovanou sprchou, která posléze slavila velký úspěch a zákazníci ji znali pod názvem Aqua Clean Tuma Comfort. S rokem 2018 přichází pod označením Classic na trh nová verze tohoto úspěšného modelu.
Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma

Elegantní design drží jednoduchý styl a linie této produktové řady a toaleta bude ozdobou každé domácnosti. V základní verzi je toaleta dodávána s krytem v barvě alpské bílé. Současně je však na první pohled patrné, že se jedná o produkt té nejvyšší třídy, která zákazníkům nabídne vždy o něco navíc. Toaleta je dodávána s integrovanou sprchou včetně technologie sprchování WhirlSpray a WC mísy Rimfree® bez splachovacího kruhu. Stejně jako model Comfort, i toaletu Classic lze ovládat prostřednictvím příslušné aplikace v mobilním telefonu, díky které je možné vytvořit si osobní nastavení zahrnující intenzitu i teplotu vody stejně jako řadu dalších parametrů.
Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma

Pro zákazníky, kteří nechtějí měnit celou toaletní mísu, je k dispozici samotné sedátko s integrovanou sprchou, které lze namontovat na většinu typů toaletních mís, opět ve verzích Comfort i Classic. Toaleta Aqua Clean Tuma promění každý interiér ve vysoce elegantní prostor a technologie integrované sprchy se navíc stane tak běžnou součástí vašeho života, že jinou toaletu již chtít nebudete.

Další informace a fotografie najdete na https://www.geberit-aquaclean.cz