GIVENCHY: GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE

20. Březen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13302

Být absolutně nejlepší je jako svatý grál, je to věčné pátrání po nezávislosti a síle charakteru. Je to pocit naplnění, je to uvědomění si, že je třeba prožívat každý okamžik života naplno. Žít a ne pouze existovat…Ať už je to myšlenka, gesto nebo polibek, být absolutně nejlepší má jen jeden cíl: dokonalost.

Vždy elegantní, nikdy trapný, věčně duchaplný, nikdy vysmívající se, plynule zdvořilý, nikdy servilní, absolutně vášnivý, nikdy fanatický…V současné době být absolutně nejlepší znamená být ztělesněním ideálu: být moderním gentlemanem.

Ztělesněním gentlemana nové generace je neodolatelný SIMON BAKER, který je tváří Givenchy již čtvrtou sezónu. Být gentlemanem v reálném životě neznamená hrát roli. Jde o to, cítit se dobře ve své kůži a nebrat se příliš vážně. GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE je jedinečným absolutním koktejlem bergamotu a jeho kovových akcentů s trojicí teplého koření (šafránu, muškátového oříšku a skořice), santalového dřeva s náznakem smyslné vanilky. Nejprve ucítíte svěžest horních nót, které přechází k bohaté dřevité atmosféře, která zahalí pokožku do podmanivého otisku, jenž trvá celou noc...

Tato vůně je ideální na večer a zůstane s gentlemanem až do konce magického nočního okamžiku, kdy si rozváže motýlka. Pánská vůně GIVENCHY GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE je k dostání v síti parfumérií SEPHORA.

Galerie