NEWS & ARTICLES

Givenchy jaro/léto 2018: Jeho sako. Její košile. Klučičí styl.

ARTICLE BY

V kolekci Givenchy pro nastávající jaro a léto debutuje návrhářka Clare Waight Keller. V kolekci souzní dostaveníčko milenců s pařížským kouzlem. Návrh Clare Waight Keller vychází ze síly duality. Odrážejí se zde oči a sluch Huberta de Givenchy a nekompromisnost jeho palety černé, tmavomodré a bílé. Kromě těchto barev se v kolekci hojně vyskytuje rumělková červeň a nádech mátové.

V kolekci jsou zaoblené, vycpávané nebo nabírané střihy v ramenou, které představují výrazný rámec pro dva. Všechny oděvy spadají v ostrých liniích.

Představte si šaty s trojlístkovým potiskem z roku 1961 rozdrásané od kočky. Pulzující energii blesku a sametové tahy štětcem z tygří kožešiny. Bretaňský úplet značící troufalost, sportif. Puntíky a tyl jsou hebké, barvité a průsvitné.

Poklonou modernosti jsou saténové mašle a pelerínová záda. Velmi zajímavým kouskm jsou nové šaty „Sabrina“, které spadají v záhybech podbarvených krajkou. Klubová oblekovka se odvolává na slavné interiéry: kostka, brokát a moaré na kůži. Dvojitý náhrdelník s přívěskem signalizuje městskou, jezdeckou náladu.

Originálním kouskem je kufříková kabelka GV3 se zrcadlovým „G“ k nošení na boku nebo na rameni, stejně jako tenisky a vysoké boty s diamantovou špičkou. Celou kolekci skvěle doplňují plynule a volně se pohupující řetízky a křížky.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

GIVENCHY
221771667
-
Pařížská 20, Praha

Firemní články

VŮNĚ DAHLIA DIVIN OD GIVENCHY JE KLENOT PLNÝ ZLATÉHO SVĚTLA, KRÁSY A KULTOVOVANOSTI

5.8.2015

Dahlia Divin od Givenchy je vůně plná smyslnosti, Haut Couture a elegance. Je určena pro sofistokované moderní ženy s fantazií.

Givenchy Live Irrésistible – přijměte výzvu žít neodolatelný život!

27.6.2016

Novou vůni od Givenchy Live Irrésistible ztělesňuje dívka s rozzářenýma očima, která doslova tančí ulicemi Paříže. Vyzařuje z ní evidentní radost ze života, usmívá se na kolemjdoucí, jen tak, pro radost. Život ji baví, život je její nejoblíbenější zábava. Její pozitivní energie je doslova nakažlivá!

Givenchy jaro/léto 2018: Jeho sako. Její košile. Klučičí styl.

12.3.2018

V kolekci Givenchy pro nastávající jaro a léto debutuje návrhářka Clare Waight Keller. V kolekci souzní dostaveníčko milenců s pařížským kouzlem. Návrh Clare Waight Keller vychází ze síly duality. Odrážejí se zde oči a sluch Huberta de Givenchy a nekompromisnost jeho palety černé, tmavomodré a bílé.