Givenchy Live Irrésistible Delicieuse je nová neodolatelná vůně věhlasného módního domu

10. Srpen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12613

Módní dům Givenchy byl otevřen již v roce 1952. Jeho zakladatel, Hubert de Givenchy, od počátku rozvíjel směs fantazie a elegance. Jeho inspirací a drahou múzou byla Audrey Hepburnová. V současnosti jeho typický rukopis nově interpretuje talentovaný tvůrce módního domu, Riccardo Tisci. Svět Givenchy se otevírá prostřednictvím vůní, které jsou neuvěřitelně chic. Kromě nich vyrábí Givenchy také dekorativní kosmetiku, která je vždy smělá a kreativní.

Tato květinová vůně byla uvedena na trh letošního roku. Jejím autorem je Dominique Ropion. Jedná se o živou, neodolatelnou vůni, která je sladká a sofistikovaná. Akordům růže a lahodné čerstvě upečené madlenky lze jen těžko odolat. V hlavě Live Irresistible Délicieuse je kromě francouzského pečiva ukryta třešeň, v jejím srdci je (kromě růže) květ pomerančovníku. Základ tvoří hořké mandle, vanilka, karamel a kosatec.

Bavte se každý den s dámskou parfémovou vodou Live Irresistible Délicieuse, stejně jako její tvář - herečka Amanda Seyfriedová. K dostání je tato parfémovaná voda v 50ml balení.

Galerie