GLENN MILLER ORCHESTRA Tour 2019

Glen Miller
Začátek akce
07. 01. 2019 19:00
Konec akce
16. 01. 2019 22:00
Místo konání
Různá města ČR
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

 

Světoznámý Glenn Miller Orchestra v lednu 2019 opět v České republice. 
A se speciálním překvapením!


Legendární Glenn Miller Orchestra se opět vrací do České republiky. Světoznámý orchestr vystoupí během ledna příštího roku v devíti českých a moravských městech.


Nejslavnější swingový orchestr na světě přijede v lednu 2019 zahřát české publikum svou unikátní show. Uskupení je v Česku velmi populární, hity jako Moonlight Serenade či In the Mood si chodí poslechnout naživo stovky lidí a koncerty jsou pravidelně vyprodány po celé republice.

"Každé dva roky svůj program měníme, ale ty nejdůležitější skladby, třeba In The Mood nebo Moonlight Serenade, nemůžeme vynechat ... Měli jsme velké turné po Evropě - Itálie, Rakousko, Německo, ale pro Českou republiku máme vždycky něco zvláštního! Budeme mít překvapení - pár melodií, připravených speciálně pro ČR. 

Máme rádi zdejší publikum a je nám potěšením zde hrát. Co to bude za překvapení, to se dozvíte. když navštívíte jeden z našich koncertů," řekl Wil Salden, kapelník této báječné swingové party.

Vystoupení budou probíhat od 7. do 16. ledna 2019. Kromě tradičního dvojkoncertu v pražském Obecním domě zavítá orchestr též do Plzně, Pardubic, Hradce Králové, Olomouce a Ostravy, ale chybět nebude ani Brno, Zlín, Bratislava a Ústí nad Labem, kde se celé turné ukončí. Kvalita, vkus, tradice a sehranost Glenn Miller Orchestra zaručují fantastický hudební zážitek.

Fotogalerie: