GRANDHOTEL PACIFIK – KLIDNÉ ZÁZEMÍ PRO REGENERACI SIL

Andrea Mevaldová
11. Duben 2016
Honosný Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik je se svou secesní fasádou neodmyslitelnou dominantou centra Mariánských Lázní. Budova vítala své návštěvníky již roku 1851 a v roce 1905 dostal hotel dnešní podobu. Díky moderní revitalizaci povýšil hotel před několika lety na lázeňský klenot.

Pro hosty je ve vzdušném prostředí čtyřhvězdičkového Superior hotelu k dispozici 96 luxusních pokojů několika kategorií – Superior, Superior Plus, Suite a apartmá. Nalézá se tu i pokoj pro alergiky a bezbariérový pokoj, samozřejmostí je zdarma dostupné Wifi připojení. Z mnoha pokojů se vám naskytne skvělý výhled na park a zpívající fontánu.

Posílit svůj organismus zde můžete za pomoci moderně vybaveného léčebného oddělení. Zdejší komplexní lázeňská léčba preferuje sílu přírodních léčivých zdrojů, jako jsou minerálních koupele, pitná kúra, slatinné zábaly, suché plynové koupele a plynové injekce. Dostupné je tu ale i široké spektrum dalších léčebných procedur.

O skvělý zážitek z chutných specialit a lahodných nápojů je v Grandhotelu Pacifik také dobře postaráno. Stačí navštívit stylovou restauraci Primavera, lobby bar, letní terasu nebo Captain James Cook‘s Lounge. V nabídce kromě specialit české a mezinárodní kuchyně hosté ocení rovněž dietní menu a koutek zdravé výživy Danubius Healthy Choice.

Grandhotel Pacifik

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže