GUERLAIN - DAILY REPAIR SERUM

02. Duben 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17626

Guerlain vyprodukovalo to nejlepší denní omlazující a protivráskové sérum s výtažky z mateří kašičky a medu z panenského ostrova Ouessant vyprodukovaného vzácnými černými včelkami. Symbol zlaté včelky je se značkou spojen již od roku 1853, kdy Pierre-Francois Pascal Guerlain stvořil legendární vůni Eau de Cologne Impériale, kterou věnoval královně Eugénii. Vůně byla ukryta v ikonickém flakónu, jež zdobilo 69 zlatých lakovaných včelek.

Již od roku 2010 se společnost Guerlain Research spojila s těmi nejlepšími ingrediencemi z včelího bohatství. Vznikla tak jedinečná řada omlazující péče o pleť Abeille Royale obsahující patentovanou složku “Pure Royal Concentrate”, tedy koncentrovanými výtažky z mateří kašičky. Nově Guerlain přišla s denním omlazujícím sérem Abeille Royale Daily Repair Serum, v němž jsou ukryty ty nejvzácnější výtažky a ingredience z mateří kašičky z panenského ostrova OUSSANT, jež je zařazen na seznam chráněných míst “Biosphere Reserve by UNESCO”. Tady, daleko od civilizace, v naprosto čistém prostředí žijí černé včelky, produkující možno “Grand Cru” mezi medy. Guerlain se stal vášnivým ochráncem a sponzorem tohoto výjimečného místa v Bretani.

Nové denní omlazující sérum Abeille Royale Daily Repair Sérum obsahuje zlaté mikro perličky, které jsou nadupané aktivními ingrediencemi ze vzácné mateří kašičky z ostrova Oussant, obsahují Black Bee Pure Royal Concentrate. Působí v samotné DNA pleti, působí na klíčové mechanizmy stárnutí pleti, napravují poškozené buňky a intenzivně je omlazují. Již 24 hodinách pocítíte rozdíl. Pleť je viditelně znovuzrozená, vyhlazená, pevnější… Den po dni bude pleť mladší a prozářená. Ideální je použití společně s ikonickým olejem Face Treatment Oil Abeille Royale.

Galerie