Guerlain Shalimar Souffle: mytická a osvěžující parfémová voda s orientálním nádechem

Redakce
22. Únor 2018
Od roku 1828 GUERLAIN objevuje, GUERLAIN inovuje, GUERLAIN zušlechťuje, a to ve všech oborech své výroby - v parfémech, v péči o pleť i v dekorativní kosmetice. Tento světoznámý parfumérský dům sází na jistotu, kterou jsou kvalitní, avšak smělí návrháři, mytické kreace a nadčasové know-how. V současnosti GUERLAIN pokračuje ve svém estetickém objevování, které je zhmotněno na lukrativní adrese: 68, Champs-Elysées, mytické to adrese pro jedinečný módní dům.

Stejně mytická je i osvěžující květinová parfémovaná voda s orientálním nádechem – Guerlain Shalimar Souffle, která byla vypuštěna na trh roku 2017. Jejím autorem je Thierry Wasser. Kompozici této neobyčejně přitažlivé vůně otevřel svěžím citrusovým aromatem. Dále v ní použil hravý mix bergamotu, mandarinek a citrónu, které doplňují magické květy pomerančovníku a hedvábný jasmín. Základ vůně Guerlain Shalimar Souffle je tvořený drahocenným pižmem a sladkými vanilkovými tóny.

Právě vanilka je to, co poznáte, jakmile vůni na sebe nastříkáte. Díky kombinaci s jasmínem má však Shalimar Souffle záhadnou povahu, protože po rozležení vůně není zřejmé, která z těchto složek převažuje. Díky pocitu zralosti tuto parfémovanou vodu ocení ženy mezi 30 a 40 lety věku.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor