GUERLAIN - TERRACOTTA JOLI TEINT 2015

20. Březen 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16315

Znáte ty půvabné ženy, jež mají vždy svěží a zdravý vzhled? Máte pocit, že se právě vrátily z dovolené, nebo alespoň ze sluncem zalitého víkendu?

Tajemství sluncem políbené a svěží pleti je lehký, zkrášlující sluneční make-up Joli Teint od Guerlain. Letošní horkou novinkou v kolekci Terracotta je báječný pudr Terracotta Joli Teintthe Natural Healthy Glow Powder Duo, jenž nebudete chtít dát z ruky.

Díky němu, bude vaše pleť perfektní, svěží a sluncem rozzářená. Vykouzlíte s ním neodolatelné ruměnce ve tvářích. I slunce zbledne před vaší svěží krásou!

Guerlain z této řady nabízí: Pudr GUERLAIN TERRACOTTA JOLI TEINT se prodává v několika různých odstínech za 1320 Kč. Pudr TERRACOTTA JOLI TEINT je lehký fluidní make-up, jenž zkrášluje a dodává pleti zdravý sluncem políbený vzhled. Cena tohoto pudru je 1240 Kč. KISSKISS je osudová rtěnka se prodává v nových sexy odstínech. Cena této rtěnky je 750 Kč. GLOSS D’ENFER - MAXI SHINE je svůdný lesk, který zajistí efekt nahých rtů. K dispozici jsou zde nové odstíny. Cena lesku je 820 Kč. TERRACOTTA SUN SERUM vám prodlouží opálený vzhled pleti. Cena tohoto séra je 1320 Kč. CILS D’ENFER - MAXI LASH je objemová řasenka, která krásné řasy natočí. Cena této řasenky je 890 Kč.

Galerie