HALADA PŘEDSTAVILA NOVÉ PRSTENY JÖRG HEINZ MYSTERY

Michal Hutta
08. Červenec 2014
Čtenost článku je: 18053 [?]

Prsteny Mystery představují letošní novinku šperkařského ateliéru Jörg Heinz. Jde o technicky důmyslné a záhadně proměnlivé prsteny, která odhaluje dvě tajemství – dvě různé podoby jednoho šperku, který spojuje kontrast v elegantní harmonii. 

Prsteny jsou vyrobeny z bílého, žlutého anebo růžového 18-ti karátového zlata a jsou vykládané diamanty. Obzvláště působivá je pak varianta Black meets White, kde se na prstenu z bílého zlata je zasazena střední řada zářivě bílých diamantů, které jsou zasazené v pavé na temně černé diamanty.

Varianta Classic kombinuje žluté zlato a jednoho solitárně zasazeného diamantu, který naleznete ve středové části prstenu. S mírným cvaknutím se stává z prstenu prsten osázený bílými diamanty zasazenými do pavé.

Obzvláště romanticky působí prsten z růžového zlata Galaxy, kde se jeden solitérně zasazený briliant mění v diamantový pás s motivem mléčné dráhy.

Moderně a elegantně působí varianta Ice z bílého zlata se středem, jenž se mění ze solitérně zasazeného bílého briliantu na ledovou zář bílých diamantů zasazených v pavé.

Ano, dva kompletně odlišné vzhledy v jednom prstenu, to je novinka Mystery z dílny německého zlatnického mistra Jörga Heinze.

                                                                                                                                    www.halada.cz

HALADA JEWELLERY