HALADA PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI ŠPERKŮ POMELLATO NUDO S DIAMANTY

Michal Hutta
20. Květen 2014
Čtenost článku je: 15436 [?]

Pomellato Nudo představuje čistý design, hru barev a nekončící množství kombinací, díky nimž se dokáže proměňovat jako chameleon. Prsten Nudo, jenž je pro milánskou značku Pomellato ikonou, letos odhaluje vskutku svou nejluxusnější tvář.

Diamanty jsou zasazeny do kroužku z bílého nebo růžového zlata, skvěle ladí k modrému topazu, ametystu a obrovskému citrínu. Obdobné zpracování se objevuje i na náušnicích. Nudo se ohromně vyjímá obzvlášť tehdy, když užijete najednou alespoň 2 – 3 prsteny (na jednom prstu). Jde o styl, s nímž se proslavil po celém světě. 

Nudo vám učaruje svým minimalistickým designem, jenž se nechal inspirovat krátkým filmem Francesca Carrozziniho. Jde o příběh, v němž si hraje se světlem a stíny, jež jsou podobenstvím naší soustavné transformace. Je to vlastně taková moderní variace a Orlando od Virginie Woolfové. Nudo má symbolizovat změnu, která optikou citlivého a sebevědomého tvůrce fascinuje svou absolutní dokonalostí.

Šperky Pomellato jsou nově k dostání v exkluzivní síti rodinného klenotnictví HALADA.

O Pomellato

Značka Pomellato vznikla v roce 1967 v Miláně, kde ji založil Pino Rabolini, který tehdy přišel s revolučním konceptem pret-a-porter šperků. V současnosti patří k těm nejvyhledávanějším klenotnickým značkám v Evropě. Klenoty jsou vyhledávané pro svůj design a užívání barevných drahokamů, jež jsou vybroušené do unikátních tvarů.

                                                                                                                                          www.pomellato.com

HALADA JEWELLERY