BRAND PROFILE

Hamleys

Slavný britský řetězec s hračkami Hamleys otevře na jaře v Praze svůj první obchod. S rozlohou 6130 metrů čtverečních se zařadí mezi největší hračkářství světa.

Medailonek společnosti

Hamleys
-
info@hamleys.cz
Na Příkopě 14, Prague 1

Firemní články

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS S DLOUHOLETOU TRADICÍ A LUXUSNÍM SERVISEM MÍŘÍ DO PRAHY

26.11.2015

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny milovníky hraček – děti i dospělé. Světoznámá britská značka Hamleys otevře konečně svou pobočku v České republice!

POZNEJTE V HAMLEYS ÚPLNĚ JINÝ SVĚT HRAČEK NEŽ ZNÁTE

5.5.2016

Dlouho očekávaný okamžik se stal skutečností. Praha má novou hračkárnu, největší prodejnu ve střední Evropě otevřel Hamleys v Praze na Příkopech. Hamleys Praha se nachází ve zrenovované obchodní a administrativní budově v historickém centru Prahy.

Unikátní Barbie s šaty od Oscara de la Renty

11.11.2016

Hračkářství Hamleys nabízí exkluzivně panenku Barbie, která má na sobě šaty speciálně navržené od módního guru Oscara de la Renty. Unikátní sběratelský kousek od firmy Mattel je inspirovaný svatebním lookem a tradicí, která je laděna do modra.

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS POŘÁDÁ SBÍRKU NA PODPORU NEMOCNÝCH DĚTÍ VE SPOLUPRÁCI S KAPKOU NADĚJE

9.1.2017

Kapka naděje pomáhá nemocným dětem ve více než 40 nemocnicích po celé České republice už více než 16 let. Hračkářství Hamleys bylo sice otevřeno teprve letos, ale i přesto se již stalo nedílnou součástí dětského světa v České republice. Tyto dvě instituce se nyní rozhodly spojit síly.