Hari Beriša

Rozhovor sepsal Redakce Luxus.cz
30. Leden 2019

Tentokrát jsme pro vás vyzpovídali pana Hariho Berišu, managera ve společnosti Factory Pro, která od roku 1999 poskytuje služby fitness a wellness. 

Otázka
Co se pod Factory Pro skrývá?
Odpověď
Další domov pro lidi, kteří si chtějí zamakat, seznámit se, odreagovat se, nebo jen relaxovat – to vše je Factory Pro

Otázka
V čem jste jiní, než ostatní společnosti nabízející fitness a wellness?
Odpověď
V přístupu celého týmu - je nedílnou součástí klubu a se členy se známe osobně jak my, tak i majitelé, kteří na rozdíl od konkurence do svého fitka opravdu chodí pravidelně a pro členy jsou známými a velice vstřícnými osobami

Otázka
Jaké další služby svým klientům nabízíte?
Odpověď
V širokém portfoliu našich služeb také najdete studiové lekce, osobní tréninky, kruhové tréninky, dětský koutek a masáže.

Otázka
Kde vás klienti najdou?
Odpověď
Momentálně provozujeme 2 kluby - Factory Pro Smíchov na stanici Smíchovské nádraží a Factory Pro Hradčanská na stanici Hradčanská.

Otázka
Máte ve svém portfoliu nějakou službu, na kterou jste skutečně hrdí?
Odpověď
Mohu s jistotou říct, že jsme hrdí na všechny služby, které provozujeme, ale oproti konkurenci třeba nabízíme velkou trenérskou zónu, která je určená k pohodlí při tréninku s osobním trenérem. Pro silné jedince pak nabízíme Hard and Heavy zónu.
Otázka
Kdo k vám nejčastěji chodí?
Odpověď
Chodí k nám všechny věkové kategorie, ženy i muži, závodníci i amatéři. Náš klub je otevřen pro všechny, kteří hledají skvělé místo pro trénink i zábavu.
Otázka
Nabízíte nějaké členství?
Odpověď
Ano, náš klub je orientován především na členství a veškeré jeho formy. Nicméně nabízíme i jednorázové vstupy, nabíjecí karty a také přijímáme multisport karty,které jsou poslední dobou velmi oblíbené v korporátních společnostech.
Otázka
Je možné podarovat někoho voucherem do Factory Pro?
Odpověď
Ano, tuto možnost nabízíme,vouchery se dají zakoupit u nás na recepci.
Otázka
Jak sám odpočíváte?
Odpověď
Osobně se snažím odpočívat hlavně v neděli, a to formou aktivního odpočinku – což je pro tělo ideální. Procházím se se psy a provozuji různé kulturní aktivity.
Otázka
Co je pro vás luxus?
Odpověď
Pro mě osobně je to komfort, ve kterém by většina z nás chtěla žít a jsem přesvědčen, že díky tvrdé práci se to také většině může povést.
Děkujeme za rozhovor

FACTORYPRO

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže