Hermès Eau de Neroli Doré, osvěžující kolínská pro horké letní dny nejen u moře

Redakce Luxus.cz
15. Červen 2017
Eau de Neroli Doré od Hermès je vůně, která má až originálně jednoduché složení. Tato vůně je jako stvořená pro horké letní dny. Je citrónově svěží a výborně se hodí pro ženy i muže. Eau de Neroli Doré je unisexovou vůní, která svého nositele či nositelku povzbudí, dodá jim energii a pozitivní pohled na svět. Skládá se z hořkého pomeranče, neroli a šafránu.

Její autorkou je Jean-Claude Ellena, která ji uvedl na trh loňského roku. „Zatímco obvykle se do parfémů používá velmi malé množství neroli, já jsem ho použila v nadbytku, jak se mi to líbilo, jako nikdy předtím.“

S Eau de néroli doré, svojí pátou kreací v rodině kolínských, nechala Jean-Claude Ellena promluvit neroli - esenciální olej extrahovaný z pomerančových květů, pojmenovaný na počest princezny z Neroli, která jej používala na parfémování svých rukavic. A on odhalil živou a obklopující svěžest šafránu. Esence z květů pomeranče doplněná jemným ovocem a květy neroli Vám připomene horké léto ve Středozemním moři.

Parfémy jsou součástí historie domu Hermès od 30. let 20. století. V knihovně parfémů Hermès vypráví každý svůj příběh a otevírá představivost. Parfémy Romans, parfémy Nouvelles, parfémy Poèmes… Hermès parfumerista - jak řemeslník, tak umělec - ve svých dokonalých kreacích dokazuje své tvořivé umění a kreativní svobodu. Každá kreace ztělesňuje jeho troufalý a harmonický, nadčasový a elegantní styl.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor