HODINKY

Breguet zahájil v Londýně svoji „Classic Tour“

12.10.2017

Ve středu 4. října hodinářská společnost Breguet zahájila v Londýně "Classic Tour", událost oslavující umění žít pravého gentlemana. Při této příležitosti se dům rozhodl shromáždit vybrané řemeslné dovednosti, které jsou s hodinkami z ikonické Classique kolekce spárované.

Carl F. Bucherer otevřel v Moskvě svůj první butik

5.10.2017

Nový monobrandový butik švýcarského výrobce luxusních hodinek Carl F. Bucherer otevřel poprvé své dveře v exkluzivním nákupním centru Smolensky Passage v centru Moskvy. Po letech úspěchů v multibrandových butikách napříč Ruskem je tento krok pro společnost Carl F.

tw4jkyfY4HE

HODINÁŘSKÁ IKONA TANK DE CARTIER SLAVÍ 100 LET

15.8.2017

Hodinky Tank francouzského domu Cartier se zrodily v roce 1917 ze silné vize, které předcházel dlouhý proces hledání a vytváření toho pravého designu. Model, který ignoroval tradice, otřásajíce zavedenými zvyky a konvencemi, vnesl do hodinářských dílen moderního ducha v designu, jež byl předurčen stát se ikonou.

Chytré hodinky Montblanc Summit – když se luxus snoubí se špičkovou technologií

17.7.2017

Německá značka Montblanc, kterou symbolizuje diamantový výbrus v podobě známé hvězdičky „snow peak“, si za 111 let své existence od svého založení v roce 1906 vydobyla pevné místo mezi luxusními výrobci psacích per, šperků a také hodinek. Luxusní hodinky si většina z nás spojuje spíše s drahými kovy a kvalitním ručním zpracováním.

Subscribe to RSS - Hodinky