HODINKY

BVLGARI PŘEDSTAVUJE NEJTENČÍ HODINKY SE SAMONÁTAHEM

18.5.2018

Italská značka Bvlgari se pyšní dalším rekordem. Tentokrát představila nejtenčí hodinky se samonátahem, které mají tloušťku pouhých 3,95 mm. Hodinky Octo Finissimo drží světový rekord již počtvrté. Kombinují technickou důmyslnost s estetickou vytříbeností a navíc disponují pískovanou povrchovou úpravou.

The Longines Master Collection s modrým číselníkem –  přírůstek do legendární řady

The Longines Master Collection – Opus Magnum legendy jménem Longines

15.5.2018

Historie švýcarské značky Longines se datuje do roku 1832 a je tomu tak již plných 186 let po které se více než úspěšně snaží o výrobu stále lepších a lepších hodinek, které jsou v dnešní době právem považovány za synonymum pro dokonalé hodinářské umění, nekompromisní kvalitu a špičkový, elegantní, přitom vš

Hodinky od Tutima Glashütte oficiálně na tuzemském trhu

24.4.2018

Značka hodinek Tutima z německého města Glashütte funguje na českém trhu už od prosince 2017, ačkoliv ve světě existuje již 90 let. Toto výročí si připomněla na brněnské výstavě SEW v Moravské galerii, kde se konala premiéra této značky u nás.

qg2jSaBayYY

Hublot a jeho novinka BIG BANG MECA-10 BLUE CERAMIC

6.4.2018

Pokud zasadíte geniální strojek s desetidenní rezervou chodu do indigově modrého pouzdra z keramiky, může vzniknout jediné – nové hodinky Big Bang Meca-10 Blue Ceramic. V těchto hodinkách se spojuje dokonalý mechanismus s velmi odolným materiálem.

NEJVYŠŠÍ ŘEMESLNÉ UMĚNÍ VE SLUŽBÁCH CARTIER

8.3.2018

Letošní hodinářská výstava Salon International de la Haute Horlogerie vdechla nový život ikonickým komplikacím Cartier. Slavný hodinářský dům ohromuje perfektní rovnováhou mezi čistým designem a výraznými liniemi a přináší modely balancující na tenké hranici mezi vytříbenou elegancí a výstředností.

Greubel Forsey: hodinky pro skutečné fajnšmekry

27.2.2018

Greubel Forsey je švýcarská hodinářská společnost se sídlem v La Chaux-de-Fonds, která funguje již od roku 2004. Založili ji Robert Greubel a Stephen Forsey. Jejich hodinky si mohou dovolit skutečně jen majetní lidé. Není totiž problém za jeden takový nádherný kousek zaplatit 600 000 USD.

Subscribe to RSS - Hodinky