HOLLYWOODSKÉ HVĚZDY CESTUJÍ S KUFRY Z PELHŘIMOVA

Michal Hutta
12. Březen 2013

Zavazadla Rimowa se objevila v mnoha filmových trhácích, třeba Mužích v černém, Dannyho parťácích nebo Mission Impossible. Stále častěji vídáme herce a zpěváky s dobře známými „kufry s drážkami“ od Rimowy i mimo filmová plátna a pódia - na letištích. Původně německá rodinná firma má svou výrobu také v České republice v Pelhřimově. Český závod se specializuje na výrobu kufrů z polykarbonátu, které jsou extrémně pevné a odolné proti nárazu.

1) Herečka Elizabeth Hurley s kufrem Rimowa: model z kolekce Salsa Air. Mimořádně lehká kolekce vytvořená z polykarbonátu. Tato lehká verze byla vyvinuta díky stále větší poptávce po velmi lehkém zavazadle.Vnitřní podšívka si pevností a lehkostí nezadá s padákovým hedvábím. Vnitřní vybavení se síťkou zajistí bezpečné upevnění věcí. Salsa Air je k dispozici v mnoha barevných provedeních.

2) Herec Jason Statham s hliníkovým kufrem Rimowa z kolekce Topas. Hliníkový kufr  je kultovním produktem Rimowy, který se začal vyrábět již v 50. letech a od té doby se důsledně vyvíjí a je vybaven to nejmodernější technologií. Nadčasový design a maximální kvalita má své obdivovatele a milovníky cestování po celém světě.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor