NEWS & ARTICLES

Hotel Grand MedSpa Marienbad – valčík relaxace a dokonalých služeb

ARTICLE BY

Mariánské Lázně jsou pro své léčivé prameny a krásné prostředí navštěvovány již více než 200 let. Když ke všem ozdravným procedurám přidáte navíc ubytování v luxusním hotelu, bude uzdravovací proces o to příjemnější. Nechte se během pobytu v lázních hýčkat kulturními zážitky a dokonalým odpočinkem v Grand Medspa Marienbad, který disponuje nejen výborným balneocentrem Medical Spa, ale také výtečnou kuchyní. Za zmínku stojí klavírní křídlo Bösendorfer, na které hrál sám klavírní mistr a král valčíků Johann Strauss.

Rozlehlý mariánskolázeňský čtyřhvězdičkový hotel Grand MedSpa Marienbad patří do rakouského řetězce hotelů a rezidencí Falkensteiner. Tato společnost je mimo jiné proslulá srdečnou pohostinností, takže hosté se tu cítí jako doma i přes rozsáhlost hotelového komplexu. Ubytovat se je možné v pěti kategoriích dvoulůžkových pokojů a suites. Samozřejmostí vybavení každého pokoje je mini-bar, satelitní TV, wifi a samoovladatelné vytápění.

V hotelu najdete na ploše 2 500 m2 nádherné Medical Spa, což je komplex bazénů a saun. K aktivnímu odpočinku i relaxaci můžete využít vyhřívaný venkovní či vnitřní bazén nebo bazén se slanou vodou a bazény pro léčebné procedury. V saunovém ráji si užijete finskou, infračervenou či biosaunu. Je také možné využít parní lázeň. Hotel dále nabízí lékařské centrum, kde vedle široké nabídky zdravotních a lázeňských procedur hostům dopřává fyzioterapii, masáže či další léčebné kúry. Předností tohoto zařízení je vlastní hotelový léčebný pramen Alexandra. Z dalšího vyžití můžeme zmínit kadeřnické či kosmetické služby a také cvičení kardiofitness.

Vyznavači jak české, tak mezinárodní kuchyně se výtečně najedí v hotelové restauraci „Johan Straus“. Pro hosty hotelu je připravena nabídka plné penze s bohatým salátovým bufetem. Sobotní večeře obnáší šest chodů. Pro milovníky kávy a nejrůznějších drinků je možné využít Lobby bar v anglickém stylu a zatancovat si s živou hudbou či využít některý z kulturních programů. Hotel nabízí několik pobytových balíčků a procedur na 3, 7 a 9 dní. Stačí si jen vybrat na www.falkensteiner.com/cs/hotel/marienbad


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Hotel Grand MedSpa Marienbad
+420 354 929 397
reservations.marienbad@falkensteiner.com
Ruská 123, 353 01, Mariánské lázně

Firemní články

Hotel Grand MedSpa Marienbad – valčík relaxace a dokonalých služeb

10.5.2018

Mariánské Lázně jsou pro své léčivé prameny a krásné prostředí navštěvovány již více než 200 let. Když ke všem ozdravným procedurám přidáte navíc ubytování v luxusním hotelu, bude uzdravovací proces o to příjemnější.