Hotel Imperial – perla mezi karlovarskými hotely

Hotel Imperial v Karlových Varech
Redakce LUXUS.cz
03. Červenec 2018

Není v České republice mnoho hotelů, které se mohou pyšnit označením „pětihvězdičkový“. A pokud si luxus takového hotelu budete chtít užít v průběhu svého lázeňského pobytu, výběr budete mít ještě omezenější. O to jedinečnější je tak luxusní karlovarský hotel Imperial, který již od počátku 20. století tvoří jednu z nejvýznamnějších dominant města. Tato stavba, impozantní ve své architektuře, přesto však dokonale zasazená do přírodního kontextu Karlových Varů a stoprocentně naplňující lázeňského ducha města, je stejně výjimečná jako hosté, kteří v ní během více než stovky let existence přebývali. Osobnosti od soudobých politiků a hvězd zábavního průmyslu přes významné podnikatele a finančníky jakými byli Jan Baťa, Emil Kolben či několik členů rodiny Rothshildů, až po členy královských a carských rodin z celého světa.

Interiér hotelu Imperial

Interiér hotelu Imperial

Pro své ubytování mohou hosté volit pokoje od těch klasických, jedno a dvoulůžkových, až po dvě luxusní apartmá s výměrou 165 m2 a vybavením, které nepostrádá vůbec nic: obývací pokoj, ložnici, kuchyňku i koupelnu s vanou jacuzzi či možnost výběru z několika druhů polštářů. Pětihvězdičkový servis si navíc nelze představit bez služeb jako je consierge, limousine servis, non-stop hotelový servis, portýr, vlastní spa centrum, široká nabídka wellness procedur apod., v hotelu Imperial je samozřejmě všechny naleznete, a i díky nim se budete v hotelu cítit příjemně a budete mít možnost dokonale si odpočinout.

Ke špičkovému hotelu potom patří i špičková restaurace. I tuto podmínku hotel Imperial bezezbytku splňuje. Za světovými gastronomickými zážitky se mohou hosté vydat hned do dvou restaurací pojmenovaných Prague a Paris. Na obou místech na hosty čekají skvělá menu a servis v podobě nabídkových pultů. Lákavá je i široká nabídka skvělých vín z tuzemska i zahraničí. Specialitou restaurace Prague je i příprava jídel stylem „Open Kitchen“, tj. přímo před zraky hostů. Návštěva Café Vienna vás následně přenese do kdy, kdy hotel Imperial voněl novotou. Věrná kopie interiéru kavárny z roku 1912, bohatá nabídka špičkové kávy i skvělých moučníků láká hosty stejně jako živá hudba nebo možnost posezení na příjemné letní terase. Klub Imperial zařízený v anglickém stylu zase zve ke příjemného strávení večera u sklenky dobrého vína, míchaných nápojů i tance nebo poslechu živé hudby.

Hotel Imperial i Karlovy Vary nabízí široké možnosti zábavy

Hotel Imperial i Karlovy Vary nabízí široké možnosti zábavy

Legendární hotel Imperial je pojmem a Karlovy Vary by bez něj nebyly kompletní. Luxus a exkluzivní služby, které svým hostům nabízí z něj dělají unikátní místo nejen v kontextu našeho nejslavnějšího lázeňského města, ale v kontextu celé země. Pokud tedy i vy patříte mezi ty, kdo se v otázkách kvality nespokojí s kompromisy, neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt co nejdříve.