Hotelová skupina MANDARIN ORIENTAL a skupina OBEROI oznamují strategické partnerství

04. Listopad 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15172

Mandarin Oriental Hotel Group a The Oberoi Group oznámily 30. září 2020 dlouhodobé strategické partnerství, které vyústí ve vzájemnou spolupráci obou skupin v rámci rozmanitých aktivit. Toto unikátní spojení se pro obě organizace stane platformou pro užší spolupráci při zachování jedinečného odkazu a identity obou značek.  

Globální spolupráce těchto dvou tradičních hotelových skupin, které se pyšní řadou prestižních ocenění, byla připravena tak, aby byla atraktivní pro věrné hosty obou značek. Ti získají možnost prožít nové exkluzivní zážitky, které budou dostupné v hotelech Oberoi i Mandarin Oriental. Partnerstvím se také významně zvýší celosvětový dosah obou skupin, které tak budou moci přinést hostům širší možnosti ubytování po celém světě.

Mandarin: Hong Kong

Mandarin: Hong Kong

Věrní hosté sítě hotelů Mandarin Oriental tak budou moci na svých cestách nově využít i hotely v destinacích jako Egypt, Mauricius, Bali a především v oblasti Indie, aniž by museli slevovat z vysokých standardů, na které jsou z hotelů skupiny Mandarin Oriental zvyklí. To samozřejmě platí i naopak. Členové věrnostních programů obou značek, Fans of M.O. a Oberoi One, budou mít přednostní přístup do více než 50 luxusních hotelů ve vyhledávaných destinacích, kde je budou čekat exkluzivní zážitky a nabídky i pozvánky na speciální akce.

Obě značky budou v rámci tohoto partnerství vzájemně čerpat ze svých bohatých zkušeností a vytvářet jedinečné kulinářské a wellness zážitky, stejně jako spolupracovat v oblasti inovací, udržitelnosti a vzájemného učení a rozvoje. Společné úsilí přinese oběma značkám možnost využít synergie a umožní jim dále rozvíjet význam pojmu luxusní ubytování.

Mandarin: Tokyo

Mandarin: Tokyo

„Navázání této inovativní partnerské spolupráce se skupinou Oberoi nás velice těší. Otevírá totiž prostor pro posouvání hranic luxusního hotelnictví. Skupina Oberoi má dlouhou historii a bohaté zkušenosti s poskytováním luxusních hotelových služeb. Jsem si jistý, že naše spolupráce umožní oběma organizacím růst a že bude do tohoto odvětví přinášet nové možnosti, které naši hosté ocení,“ James Riley výkonný ředitel skupiny Mandarin Oriental.

„Už dlouho jsme fanoušky hotelů Mandarin Oriental. Naše značky se navzájem velmi dobře doplňují, což platí i pro hodnoty a kulturu našich organizací. Hosté budou moci díky tomuto skvělému partnerství objevit nové destinace i zážitky v legendárním stylu, který obě společnosti proslavil,“ Vikram Oberoi, generální ředitel a zároveň výkonný ředitel EIH Limited, vlajkové lodi skupiny Oberoi.

Mandarin: Tokyo

Mandarin: Tokyo

Podrobné informace o výhodách a službách, jež mohou využít hosté, kteří jsou členy věrnostních programů obou značek, jsou k dispozici na webových stránkách.

Galerie

Mandarin: Hong Kong
Mandarin: Tokyo
Mandarin: Tokyo