Impulso: Jednoduše v pohybu

Redakce
01. Březen 2018
Lehký mořský vánek nám donesl svěží pánskou módu. Splňuje vysoké nároky na kvalitu, funkčnost a design. Inspirací této značky se stal svět jachtingu. I proto je kladen zásadní důraz na excelentní kvalitu a střihy. Seznamte se: značka Impulso vstupuje na český trh a chce nabízet to nejlepší.

Smart fashion nebo casual friday?Na co se můžete těšit? Tato móda vás udrží ve střehu. Zdánlivě jednoduché modely při bližším prohlédnutí fascinují svými střihy a použitými materiály. Nepatrné detaily dodávají celku pomyslné „gro“ a co více? Kolekce se navzájem velice dobře kombinují. Značka Impulso nabízí ležérní a uvolněnou módu. Potřebujete se obléknout ve stylu casual friday? Určitě vyberete z nabídky polo triček a lehkých svetrů.

Jachtingová móda, co má šťávuToužíme být vyživení ve všech směrech našeho života. Život se od pradávna ve vodě ukrývá a není náhoda, že tento živel spjatý se světem jachtingu, je pro firmu Impulso velkou inspirací.

Buďte s námi v pohybuZastupující firma SV Boutique Stanislavy Vondrákové posílá milovníkům luxusní a kvalitní módy jasný vzkaz: "Přidejte se k nám a vytvořme síť profesionálních obchodů, jakou si tato značka zasluhuje!"

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor