INISSIA OD SPOLEČNOSTI NESPRESSO. PALETA HRAVÝCH BAREV PŘINÁŠÍ JEDINEČNÉ POTĚŠENÍ

Michal Hutta
09. Duben 2014

 

Vaše první zkušenost s Nespresso bude nezapomenutelná

 

Společnost Nespresso představuje nejčerstvější přírůstek mezi svými produkty, kávovar Inissia, který již stihl vyhrát cenu The Red Dot Design pro rok 2014 za produktový design. Antoine Cahen z Les Ateliers du Nord v Lausanne se podílel na tvorbě tohoto nového kávovaru, a vytvořil okouzlující přístroj, který se pyšní čistým chic designem a ukrývá v sobě, navzdory svým malým rozměrům, velké množství užitečných funkcí. Co však překvapí nejvíce, je jeho příznivá cena. Díky ní si kávovar mohou pořídit mladí lidé, kteří si chtějí v pohodlí domova vychutnat lahodnou chuť kávy Nespresso a vstoupit tak do světa kávy prémiové kvality. 

Celý koncept kávovaru Inissia je velmi jednoduchý. Tento malý a elegantní přístroj nedělá žádné kompromisy. Maximální efektivitou svého výkonu dokáže dostát pověsti špičkových technologií produktů Nespresso. Optimální řízení všech faktorů – tlak 19 barů, teplota vody  a její množství – zaručuje šetrné zpracování káv Nespresso Grand Cru, a vy si tak může vychutnat dokonalý zážitek v podobě šálku kávy té nejlepší kvality.

 

Nahřívání přístroje trvá pouhých 25 vteřin, díky automaticky přednastaveným tlačítkům navíc dostanete pokaždé kávu správně nadávkovanou. Po devíti minutách se kávovar sám vypne, díky tomu se řadí do energetické třídy A. Velká odpadní nádobka, která pojme až 11 použitých kapslí, ale také zásobník na vodu o objemu 0,7 litru dokazují, že být malý ještě neznamená nutně dělat kompromisy. S váhou 2,4 kilogramy je Inissia vůbec nejlehčí v celé řadě kávovarů společnosti Nespresso. Díky odklápěcí mřížce se kávovar dokonale hodí také k přípravě různých druhů káv s mlékem.

 

Innisia není jen malý a šikovný přístroj na výrobu výtečné kávy, díky modernímu designu  a hravému barevnému provedení se rychle stane i skvělým bytovým doplňkem. Vzhledem k menším rozměrům zapadne nejen do kuchyně, ale například také do obývacího pokoje, pracovny nebo společenské místnosti.

 

Inissia je dostupná od konce března 2014 v šesti stálých barvách: černé, bílé, rubínově červené, vanilkové, oranžové a šedé. Kávovar bude možné zakoupit v Nespresso Boutique, na webshopu Nespresso.cz, na telefonní lince 800 26 33 33 a u obchodních partnerů. Doporučená maloobchodní cena kávovaru bude 2 490 korun.

                                                                                                                                                                                  www.nespresso.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor