Interstellar od Christophera Nolana vás přenese za hranice naší galaxie

Redakce Luxus.cz
11. Prosinec 2017
Z dílny režiséra Christophera Nolana (Počátek, trilogie Temný rytíř) se skupina výzkumníků vydává na nejdůležitější misi v historii lidstva. Farmář a bývalý pilot Cooper v podání držitele Ceny Akademie® Matthewa McConaugheyho musí opustit rodinu i kolabující planetu Zemi a ujmout se velení na výpravě za hranice naší galaxie a zjistit, zda se dá najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

V pozoruhodném snímku, který Lou Lumenick z New York Post označil za „jeden z nejvydařenějších filmových zážitků tohoto století“, dále exceluje Cenou Akademie® ověnčená Anne Hathaway a Jessica Chastain nominovaná na Cenu Akademie®. Ve filmu, k němuž složil hudbu Hans Zimmer, dále hrají Matt Damon, Mackenzie Foy, Wes Bentley, David Gyasi, Michael Caine a další.
Magic Box

Magic Box

Pokud si tento film zakoupíte ve formátu Blu-ray, dostanete k němu také přes tři hodiny bonusového materiálu. V něm nahlédnete do tajů plánování cesty do vesmíru, seznámíte se s podrobnostmi natáčení na Islandu, s tím, jak speciální efekty vytváří iluzi cesty skutečným vesmírem, a prozkoumáte velkoformátové modely z filmu.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor