INVELT OTEVŘEL V PLZNI SHOWROOM BMW, KTERÝ SPLŇUJE NOVÉ STANDARDY BMW PLATNÉ AŽ OD ROKU 2015

Michal Hutta
08. Únor 2013

Historicky první autorizovaný dealer značky BMW, společnost Invelt, slavnostně otevřela kompletně zrekonstruovanou provozovnu v Plzni, která je jedním z nejnovějších showroomů BMW v ČR. Zákazníci z tohoto regionu tak již nyní mají k dispozici exkluzivní prodejní a servisní prostory splňující nové standardy BMW platné až od roku 2015.

Večer, kterého se účastnilo kolem 300 hostů, podpořil svou účastí generální ředitel BMW Group ČR Dr. Josef Reiter, který pozdravil přítomné hosty a osobně předal originální dárek v podobě obrazu se všemi variantami loga BMW generálnímu řediteli společnosti Invelt Ing. Jiřímu Jirovcovi.

„Jsem velmi rád, že v posledních letech naše společnost dosahuje výborných výsledků, které nám umožňují investovat do našich autosalonů tak, jak to vidíte zde v Plzni. Rok 2012 byl pro nás rokem několika pokořených rekordů – poprvé jsme prodali více než 1000 vozidel během kalendářního roku, poprvé jsme prolomili tržní podíl přes hranici jedné čtvrtiny podílu na trhu, konkrétně držíme 26 %. Více než každý čtvrtý vůz prodaný v ČR je od nás. Jsme s vedením BMW dohodnuti, že podobnou zásadní přestavbu provedeme během příštích dvou let i v našem autosalonu v Praze, takže naši zákazníci si budou moci užívat zázemí, které je na nejvyšší evropské úrovni,“ řekl na otevření autosalonu generální ředitel společnosti Invelt Ing. Jiří Jirovec.

www.invelt.com