INVELT PŘEDSTAVIL NOVÉ MODELY BMW ALPINA XD3 BITURBO A BMW ALPINA B3 BITURBO

Redakce
08. Květen 2013
Čtenost článku je: 15277 [?]

Rodinná firma Alpina poprvé ve své historii vjíždí na nezpevněný povrch. Díky novému modelu XD3 BiTurbo se ale i zde cítí neobyčejně jistě.

Nový model  staví na tom nejlepším: vozu BMW X3 s propracovaným systémem pohonu všech kol xDrive a excelentním turbodieselu, který je obecně považován za jeden z vůbec nejlepších vznětových motorů. Špičková pohonná jednotka exceluje jak na silnici, tak mimo ni. K neobyčejným výkonům ji pomáhá osmistupňová převodovka Switch-Tronic, která může pracovat jak v samočinném, tak v manuálním režimu.

Nová generace modelu B3 opět posunuje hranice. Nabízí více výkonu než předchůdce a neobyčejné jízdní vlastnosti. Umí být reprezentativní i sportovní. BMW Alpina B3 BiTurbo se v nové generaci představuje jak v provedení sedan, tak ve verzi Touring. Obě varianty přitom mohou být na přání vybaveny propracovaným systémem pohonu všech kol xDrive. Standardně jsou tradičně roztáčena kola zadní nápravy. K tomu slouží opravdu silný zážehový řadový šestiválec o objemu tři litry a výkonu 301 kW, tedy 410 koní.

Automobilový výrobce Alpina, produkující vozy BMW Alpina, je na českém trhu výhradně zastoupen společností Invelt. Celosvětová produkce značky, která se těší nejlepší pověsti exkluzivního výrobce velmi kvalitních vozů, čítá kolem 1000 kusů ročně.

www.invelt.com

  

BMW INVELT