Italská značka REDValentino slavnostně otevřela nový butik v Praze

Hana Benešová
02. Duben 2019

RED Valentino s potěšením oznamuje otevření nového butiku v Praze. Nový koncept obchodu vytvořil kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli spolu s architektem a designérem India Mahdavim.  Na prostoru o rozloze 185 metrů čtverečních zákazníci objeví zcela novou atmosféru, která je vytvořená pomocí výrazných, ale harmonických kontrastů.

Tento romanticko-rebelský obchod sjednocují tóny bílé, růžové a okrové. Naleznete zde mnoho originálních kombinací a prvků, které jsou typické pro designéra India Mahdavi.

RED Valentino je značka se zasněným a romantickým duchem vyprávějící příběh, který kombinuje výstřední a odvážný styl s živým designem. Jejím cílem bylo vytvořit nové dobrodružství v naší metropoli, při němž je experimentování pravidlem a snění nutností.

 

Butik, který je na dosah Pařížské ulice, se slavnostně otevřel za účasti mnoha známých tváří. Nechyběly zde například Pavlína Němcová, Kateřina Sokolová, Barbora Ondráčková, Barbara Nesvadbová a Kaira Hrachovcová nebo módní návrhářky Beata Rajská a Liběna Rochová.

Během tohoto výjimečného večera se hosté mohli nechat namalovat uznávanou umělkyní Elenou Ciuprina a odnést si jako památku na slavnostní večer svůj vlastní módní portrét.

Butik Red Valentino otevřela společnost Literix Group s.r.o., která v Pařížské ulici provozuje butiky značek Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo, Brunello Cucinelli a Hogan.