Já, kocour je zábavný mix rodinné komedie s magickými kouzly a prvky grotesky

Redakce Luxus.cz
05. Říjen 2016
Mimo to přináší možnost vidět jednoho z nejtalentovanějších herců současnosti obývat tělo rozkošného kocoura jménem pan Chlupáč. „Pro mě byl tenhle film velká příležitost, protože moc rád točím komedie,“ říká dvojnásobný držitel Oscara, Kevin Spacey. „Lidé mě často díky mým rolím vnímají jako temného, spíše padoucha. Ale pro mě bylo potěšením přijít do práce a každý den dělat něco, co lidi rozesměje a co je zároveň chytré.“

Rodinnou komedii Já, kocour natočil režisér Barry Sonnenfeld, který má na svém kontě kasovní trháky jako je trilogie Muži v černém či Addamsova rodina. Roli egoistického boháče ztvárnil dvojnásobný držitel Oscara Kevin Spacey, jeho krásnou manželku si zahrála Jennifer Garner, role potrhlého majitele zverimexu připadla Christopheru Walkenovi.

Tom Brand (Kevin Spacey) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý, ale blbec. Snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv, i lásku své rodinyl. Tom ignoruje žadonění dcerky Rebeccy, která má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken), který přesně ví, že Tom potřebuje velkého kocoura jménem Pan Chlupáč. Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje, jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak Tomův osud doslova visí na drápkách.

Herci a štáb komedie Já, kocour se rozhodli nenašlapovat tichounce jako kočky, ale hlasitě pobavit filmem celou rodinu. „Myslím, že Já, kocour je film pro publikum jakéhokoliv věku, od 5 do 85 let.“ říká režisér Sonnenfeld. Po zhlédnutí tohoto filmu dáte jeho režisérovi za pravdu. Komedii Já, kocour si nejde neoblíbit!

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor