J´adore Eau de Parfum by Dior – legendární klasika

Ikonický flakon parfému J´adore od Diora
29. Duben 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14289

J´adore z dílny světoznámého módního domu Dior se za léta uplynuvší od jeho uvedení trh stal opravdovou klasikou a legendou, na kterou nedá dopustit celá řada žen, z nichž většina již považuje právě tuto vůni za nedílnou součást své osobnosti. V čem je právě tento parfém tak výjimečný? Jaké je jeho kouzlo a recept na úspěch, který se skrývá v ikonickém flakonu s typicky ženskými tvary?

J´adore od Diora se stal klasikou

J´adore od Diora se stal klasikou

Do posledního detailu vyladěná květinová vůně obsahující nezaměnitelnou vůni Komorských ostrovů, kanangu vonnou (známější spíš jako ylang-ylang) v kombinaci s damašskou růží a dvojnásobnou ozvěnou jasmínu: delikátního, květinově jemného jasmínu velkokvětého z „hlavního města parfémů“ v Grasse a indického jasmínu Sambac neboli „květiny bohů“, který je více živočišný. Výsledkem je dokonalá, smyslná harmonie a jemný dotek exotiky. Historie parfému J´adore se začala psát již v roce 1999 a i když od té doby prošel poměrně razantní reformulací, neztratil nic ze svého původního kouzla a nikterak neustupuje ze svých vydobytých pozic.

K parfému J´adore patří flakon stejně jako vůně samotná. Klasický tvar amfory je plný ženské smyslnosti i sexuality a stal se stejně slavným jako obsah flakonu. Nechcete-li experimentovat a hledáte léty prověřenou klasiku, která má však stále co říct, J´adore z dílny Christian Dior je správnou volbou a klasikou se vším všudy. Parfém není navíc příliš vyhraněný, hodí se pro každou denní i noční dobu a každá žena se s ním bude cítit opravdu krásná. Dámský parfém J´adore od Diora sbíral v minulosti mnohá ocenění, tím největším oceněním je pro něj však neutuchající přízeň žen, které se nespokojí s obyčejným průměrem, ale které naopak za všech okolností hledají něco mimořádného, něco s potenciálem přetrvat věky. Přesně tak, jako J´adore.

Galerie

J´adore od Diora se stal klasikou