NEWS & ARTICLES

Jak být stále svá a zároveň jiná? Vyzkoušejte jeden z nových parfémů pro letošní rok!

ARTICLE BY

Přichází jaro a s ním i čas na změnu. Buďte stále taková, jaká jste, ale přeci trošku jiná. Nové parfémy pro letošní rok Vám k tomu pomohou.

DIOR

Nový J'adore přichází na svět v harmonii s návratem ke svým kořenům. Vůně plná životní síly, která se mění, aby znovu objevila opravdový význam svého jména. Síla a temperament, výkřik se náhle objevuje jako prohlášení o lásce k životu: J'adore In Joy! Vůně vytváří novou pomyslnou květinu, která je neobyčejně krásná. François Demachy, tvůrce vůní Dior, znovu vymezil obrysy legendárního buketu. Jeho podstatou je překvapující nóta soli fleur de sel a ylang-ylang, který byl vytvořen v Grasse a stal se Dior květinou. Uhlazené souznění vůně rozkvétá ve třpytivé broskvově zlaté barvě, plné života. Luxusní a přitom stále živelná, vůně J'adore In Joy je okamžitým potěšením, které míří přímo k cíli.

Gosha Rubchinskiy

Mladý ruský návrhář, fotograf a filmový tvůrce Gosha Rubchinskiy představuje ve spolupráci s Comme des Garcons svůj první unisex parfém, který je oslavou mládí a svobody. Inspirovaný je skateovou kulturou a městskou architekturou postsovětského Ruska. Na první pohled může působit velmi svěžím dojmem, během chvíle ale překvapí akordem rozpáleného asfaltu pod kolečky skateboardu. Vůni otvírá nevšední kombinace kořene anděliky a buchu. V srdci se mísí svěží nóty mandarinkového semínka s modrým heřmánkem, které v základu podtrhuje styrax, vetiver z Haiti a pačuli.

Frédéric Malle

1. dubna Frédéric Malle představí dlouho očekávanou dámskou vůni - Superstitious. Vytvořil ji ve spolupráci s návrhářem Alberem Elbazem, který 15 let tvořil pro Lanvin. Tak vznikl impozantní květinově aldehydový parfém, který připomíná velké parfémové klasiky minulosti, ale zároveň působí moderně a nadčasově. Při jeho komponování použil Malle ty nejvzácnější ingredience – esenci z turecké růže, egyptský jasmín, sametovou broskev, labdanum, santalové dřevo, haitský vetiver, pačuli, pižmo – a vytvořil abstraktní umělecké dílo.

ROBERTO CAVALLI

Vůně Roberto Cavalli Paradiso Assoluto zachycuje vůni rajské zahrady, háj divokých květin zaštiťující nejvyšší potěšení. V horních nótách vůně se mísí křehké a sexy nóty růžového pepře se sladkou a svůdnou vistárií. Divoký jasmín – charakteristická nóta vůní Paradiso – tvoří v srdci protipól k zářivě živočišné červené lilii. Výrazná exotická stopa vanilky, santalové dřevo a pačuli v základu uchvacují smysly a zanechávají hluboký a trvalý dojem.

Sisley

Sisley Izia je moderní, nový a všestranný parfém, jehož kouzlo se skrývá v okvětním lístku čerstvě rozkvetlé růže, která představuje hlavní složku této květinové vůně, kořeněné bergamotem či růžovým pepřem, o nějž se v srdci parfému opírá výtažek z vytrvalé byliny děhelu lesního. Po květinově bylinném gejzíru následuje kořenitý základ tvořený ambrou, pižmem a cedrovým dřevem, které působí posilujícím a harmonizujícím účinkem.

SALVATORE FERRAGAMO

Signorina Fiore je nový parfém z kolekce Signorina italského domu Salvatore Ferragamo. Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na půvabné jiskřivosti přidává čerstvý jasmín. Na hloubce a smyslnosti získává celá kompozice pomocí ušlechtilých tónů bílého pižma a krémového santálového dřeva.

ARMANI

Armani Prive Iris Celadon je luxusní, elegantní a přitažlivá vůně pro muže i pro ženy. Parfém Iris Celadon propojuje květinové tóny spolu s kořením, dřevem a opojnou čokoládou. S tímto parfémem dodáte svému stylu dotek elegance a šarmu.

Coach

Coach Eau de Toilette je oduševnělá, odvážná, energická vůně symbolizující současnou, rozhodnou, nezávislou ženu, moderní klasiku. Skládá se ze zelené a šťavnaté hrušky, nadčasové a elegantní bílé růže a smyslného bílého cedrového dřeva. Vůně má těžký, skleněný oválný flakon s charakteristickým Coach logem. Jeho vršek je tvarován do stříbrného “otočného zámku” imitující ikonické zavírání nejznámějších kabelek Coach. Typická visačka v provedení růžové kůže se stříbrným kovem je luxusním finálním zakončením. Logo s dvojspřežím a kočárem, trvalý symbol řemeslné zručnosti, je decentně vytlačeno ve skle.


AUTOR ČLÁNKU