Kurz

Jak milovat víno

EVENT BY

Kurz o víně pro neprofesionály. Zajímavosti, degustace, párování s jídlem, apod. V pěti živě vysílaných večerech Vám nejlepší čeští sommelieři a kuchaři předají své zkušenosti.
Můžete se těšit na Víta Hepnara a Miroslava Kalinu, Kalina cuisine & vins nebo na Iva Dvořáka a Jana Punčocháře, Grand Cru Restaurant & Bar či Jakuba Přibyla a Tomáše Levého, Deer Prague. Účinkovat budou rovněž Jiří Markuzzi a Matteo De Carli, Casa De Carli a Barbora Cihlářová a Petr Brňák, MaSa by Hervé Rodriguez. Odborný dohled nad vším zastane Regina Rázlová.
Kurz jak milovat víno Vám v pěti vysílacích večerech pomůže se orientovat ve světě vína. Nejlepší čeští sommelieři a kuchaři Vám předají své zkušenosti, navrhnou, která vína se hodí ke kterým receptům a představí doposud málo známý systém členění vín, který je dělí do každému pochopitelných kategorií.
Živé vysílání bude probíhat od ledna do květva 2017, vždy poslední neděli v měsíci od 19:00. V případě, že se nebudete moci zúčastnit živě, budete mít možnost si záznam spustit později. Během kurzu získáte takové znalosti o víně, že už nikdy nebudete muset tápat jaké víno si v odchodě, nebo restauraci vybrat. Součástí každého večera bude i degustace. Získáte doživotní přístup ke všem materiálům kurzu a diplom "znalec vína" po absolvování kurzu.

Galerie

Mapa