Jak zapomenout na všechny starosti díky Spa & Wellness hotelu St. Joseph Royal Regent

21. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 21. 12. 2022

Každý potřebujeme jednou za čas prostě vypnout. Začít se soustředit konečně na sebe, a ne jen pouze na práci a všechny další starosti, které skoro každému z nás přináší běžný den. Pokud už jste v neustálém stresu a stále cítíte, že prostě potřebujete zrelaxovat, je ten nejvyšší čas s tím něco udělat. A nemusíte ani přemýšlet dlouho, přinášíme vám totiž jednoduché a zároveň luxusní řešení. A to lázeňské a wellness pobyty od Spa & Wellness hotel St. Joseph Royal Regent****.

Spa & Wellness hotel St. Joseph Royal Regent**** naleznete v samém srdci slavného lázeňského města Karlovy Vary. A to přímo v bezprostřední blízkosti minerálních pramenů a lázeňských kolonád, které nejenom pomohou k vašemu odpočinku, ale zároveň budou dokonale lahodit oku.

Hotel je znám především pro své speciální hotelové služby, které jsou navíc doplněné o kulinářské zážitky a lázeňské i relaxační služby ve Wellness centru „Skyland“, které je k nalezení v nejvyšším patře budovy pod úžasnou prosklenou střechou. Dovedete si jen představit, jaké je to ležet v horké vířivce či plavat ve velkém bazénu a při tom koukat na úžasné hvězdné nebe? Tak to zjistíte právě tady!

A hledáte snad nějaký speciální lázeňský program uzpůsobený přesně vašim potřebám? Mezi těmi nejoblíbenějšími zde můžete nalézt „Lázně pro diabetiky“, které slouží především jako prevence před komplikacemi pro pacienty trpící diabetem. Lékař vám v rámci programu naplánuje procedury vhodné pro vaši nemoc a zároveň vám nutriční terapeut připraví jídelníček na míru s pěti jídly denně.

Dále je zde velmi oblíbený lázeňský program „Slim“ určený pro pacienty, kteří chtějí shodit pár kilo a zabránit tak obezitě. A pokud potřebujete zlepšit funkci dýchacích cest, naučit se správné metody dýchání a celkově zlepšit svou imunitu, vyzkoušejte program „Respirační léčba“, v rámci něhož můžete vyzkoušet i takzvanou oxygenoterapii v hyperbarické komoře.

Pokud byste se do Spa & Wellness hotel St. Joseph Royal Regent**** rádi vydali především za cílem relaxace, vybrat si můžete z jedné z nejoblíbenějších wellness nabídek. Balíček „Sv. Josef“ určený na dvě noci vás zbaví všeho stresu a zajistí dokonalou relaxaci celého těla. Program „Kleopatra“ zase potěší každou ženu svými kosmetickými ošetřeními a omlazujícími aromatickými koupelemi.

Jestliže byste zde rádi strávili více času, užít si můžete i balíček „Thai“ určený na tři noci, v rámci něhož zažijete nejenom thajskou aroma masáž, ale zároveň čokoládovou či ovesnou koupel. Pro odstranění celulitidy je pak zase oblíbený takzvaný program „Anticelulite“, v rámci kterého v hotelu strávíte tři noci a zažijete vinnou koupel či lymfodrenáže.

Na milovníky gastronomie se zde rozhodně nezapomnělo. Moderní restaurace Mayflower nabízí to nejlepší jak z české, tak mezinárodní kuchyně, a to formou oblíbených švédských stolů. Jestliže byste si však chtěli dát jen kávu či nějaký dobrý míchaný drink, je pro vás k dispozici Lobby bar „Regent’s club“, disponující i dvěma venkovními terasami.

Galerie