NEWS & ARTICLES

Je libo skutečný luxus? Pronajměte si limuzínu!

ARTICLE BY

Kdo by se nechtěl vozit v limuzíně se svým vlastním řidičem. Ale ne příliš lidí si ji může dovolit, a to z různých důvodů. Naštěstí je tu dostatek firem, které luxusní limuzíny pronajímají a každý si tak může skvostnou jízdu v limuzíně užít plnými doušky.

Limousine 4000 s.r.o.

Se zajištěním luxusní autodopravy pro náročnou klientelu má již dlouholeté zkušenosti společnost Limousine 4000. Je schopna vyjít vstříc všem Vašim požadavkům a zároveň předcházet případným rizikům. Mezi klienty Limousine 4000 se řadí významné společnosti, státníci i známé osobnosti, pořadatelé prestižních akcí, ale i klienti oslavující životní jubileum. Společnost pronajímá vozy Mercedes Benz E Class, Mercedes Benz S Class long a Lincoln Town Car 120.

Luxury Transport

Limuzínu Lincoln s řidičem, kteří mají mnoho zkušeností s cestováním po téměř celé Evropě, pronajímá firma Limuzíny pronájem. V prodloužené limuzíně Lincoln TownCar naleznete maximální pohodlí a komfort, který si dokážete jen představit. Pronájem limuzíny samozřejmě nabízí včetně veškerých služeb, které k limuzíně patří. Luxusní prodloužená limuzína pro Vás přijede a odveze Vás tam,kam jen si budete přát. Nic není nevhodné ani nemožné...Firma dále nabízí pronájem limuzín Benz S Class Long a Mercedes Benz 350L 4M.

Limousine Mercedes

Limousine Mercedes je dynamická společnost založená na základě letitých zkušeností. Zabývá se dopravou osob luxusními vozy značky Mercedes-Benz pro privátní i firemní klientelu. Nabízí širokou škálu služeb: pronájem vozu s řidičem, letištní a hotelové transfery, výlety, svatby, okružní jízdy atd. Jsou schopni Vás dopravit po celém území České republiky a Evropy. Samozřejmostí je profesionální chování a reprezentativní vystupování, cizojazyčná vybavenost a diskrétnost řidičů. Služby jsou v Mercedes Limousine schopni zajistit po celých 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

LIMOUSINE CAR SPIRITKA

Firma Limousine Car působí na našem trhu již od roku 1990. Disponuje naprosto ojedinělým autoparkem sestávajícím z automobilů americké a evropské provenience. Jedná se o tzv. stretch - limuzíny značky Cadillac,Lincoln ve třídě V.I.P., dále limuzíny značky Mercedes S pro klienty třídy Executive a Mercedes E ve třídě Business. Vlajkovou lodí je potom Limo Van - nadstandardní vozidlo ve třídě V.I.P., které, stejně jako ostatní vozy této třídy, splňuje parametry pro dopravu střežených osob. Všechny vozy jsou vybaveny klimatizací a radiostanicí, vozy nejvyšší třídy jsou vybaveny nadstandardním příslušenstvím. Navíc je možné přiobjednat palubní mobilní telefon GSM.

Ambassadorlimo s.r.o.

Firma Ambassadorlimo zajišťuje pronájem limuzín v Praze i v celé České republice. K pronájmu má k dispozici několik typů luxusních limuzín. Ta největší z nich má kapacitu až 9 osob. Pronajatou limuzínu Vám přistaví kamkoliv si budete přát, délka pronájmu limuzíny je také pouze na Vás. Ať už potřebujete letištní transfer, pohodlnou vyhlídkovou jízdu nebo převoz VIP osoby, limuzíny Ambassadorlimo jsou Vám k dispozici. Společnost nabízí prodloužené limuzíny Lincoln 72 (pro 6 + 1 osobu) a Lincoln 120 (pro 8 + 1 osobu) a také luxusní limuzínu Cadillac (pro 4 +1 osobu).

Dopravní agentura T-CaR

Dopravní agentura T-Car limousine service byla založena v roce 1991 se zaměřením na poskytování komplexních dopravních služeb pro klientelu vyšší střední třídy. Vysoké požadavky zákazníků je společnost připravena uspokojit luxusními limuzínami Mercedes (Mercedes S, Mercedes E, Mercedes V). Pronájem vozů zajišťuje společnost včetně služeb řidičů, kteří jsou profesionálně vyškoleni a ovládají minimálně jeden světový jazyk. Pronájem luxusních limuzín je Vám k dispozici jak pro krátkodobé pronájmy, tak pro dlouhodobé pronájmy.

Limuzíny Slezáček

Limuzíny Slezáček nabízí limuzínu Lincoln. Její interiér je vybaven tmavou kůží s oddělitelnou regulací klimatizace pro zadní část vozu, neonovým vnitřním osvětlením baru a zrcadlového stropu, audio a videosystémem, barem s chlazenými alko-nealko nápoji a lahví sektu v ceně. Salonek oddělený neprůhlednou clonou Vám poskytne veškeré soukromí.Samozřejmostí je diskrétní a loajální řidič, který se o Vás postará po celou dobu pronájmu. Do limuzíny Lincoln je možno objednat jakékoliv občerstvení a hudbu. Limuzína je určena k přepravě max. 8 osob.

SIMIX MOTORS

Simix motors nabízí přepychové vozidlo značky Hummer. Více než nadstandardní výbava tohoto vozu Vás okamžitě nadchne. Kožené sedačky do tvaru U, osvětlený bar, LCD obrazovka a mnoho dalšího. Můžete se už jen pohodlně usadit, nechat se hýčkat, užívat si prožitku z jízdy a být lidem na obdiv.


AUTOR ČLÁNKU