„Je to splnění snu a mé vize tímto nekončí, právě naopak,“ říká Misha majitelka Misha/hair studia

Redakce Luxus.cz
20. Říjen 2017
Oslava prvního desetiletí existence Misha/hair studia RAW beauty pojala majitelka salónu velkolepě. Místo konání Hauch Gallery v Karlíně bylo zvoleno velice citlivě a poskytovalo dokonalé prostory pro tuto příležitost. Jako tenká linie se večerem neslo téma: Nadechnutí – srdce dokořán. Vrcholem byla vlasová show, kde Misha Čadková a její tým předvedli své umění a své pojetí živé krásy.

Vzájemná symbióza světel, hudby, projekce a v neposlední řadě vlasový design dal show neopakovatelný náboj. Zajímavým aspektem na scéně byly postavy jakéhosi šamana a ženy-naděje, což dodalo celému představení až mytologický ráz. V autorské kolekci bylo představeno 10 účesů, které byly dotvořeny přímo na scéně. Byla zde patrná symbolika ponurosti a spoutání předsudky, postupné uvolňování se a vyústění v naprostou volnost a radost ze života.

V průběhu večera byla také představena spolupráce s nadací Terezy Maxové, která se také večera zúčastnila. V salóně probíhají pravidelné „Dny proměn“ pro maminky z azylových domů, dále probíhají workshopy v rámci výběru profese pro děti z dětských domovů a v neposlední řadě samozřejmě i pomoc finanční. Z každé zákaznice se podařilo za oněch 10 let nashromáždit finanční obnos 80 000,- pro nadaci.

Pokračováním této spolupráce je například dražba „oživlých panenek“, jejíž výtěžek půjde opět potřebným. Panenkám „vdechly“ život hosté z řad osobností přímo na oslavě narozenin. Bylo tedy možné odnést si domů panenku se šálou od Kláry Issové, andělskou panenku Dany Batulkové či uzdravenou panenku od doktora bez hranic Tomáše Šebka. Panenky budou vystaveny v salóně ještě celý měsíc, může si je zakoupit ten, kdo nabídne nejvyšší nabídku.

A co říká Misha Čadková o prožitých deseti letech a prosazení salónu mezi špičku kadeřnické elity? „Bylo to náročné a často velice těžké. Porodila jsem dvě děti, mám skvělý tým, se kterým se můžeme stále dál posouvat. Čeká nás spousta nových výzev, které bychom rádi a s pokorou realizovali, a spousta přání, jež hodláme i dál plnit. Stále mě to baví a naplňuje.“

MISHA HAIR STUDIO