Jedinečná kosmetika s vůní Anglie od Baylis & Harding

Hana Benešová
09. Říjen 2018

Zvlněná krajina s množstvím pastvin a medově zbarvených městeček a vesnic, to je Cotswolds, oblast na západě Anglie. V této překrásné krajině můžete narazit na jeden z nejútulnějších lifestylových hotelů všech dob - The Fuzzy Duck. Je typickým britským stavením, které inspirovalo kosmetickou značku Baylis & Harding, jež podle něho pojmenovala celou svou pánskou i dámskou kolekci.

Kolekce Fuzzy Duck zahrnuje luxusní kosmetické sady i home-decor doplňky, které vás zaujmou nejen stylovým gentlemanským vzhledem, ale i omamnou vůní. V kolekci dominuje podmanivá kombinace šalvěje a cedrového dřeva, která vás bude výborně provázet jak po vašich cestách po domovině, tak po cestách po širém světě.

Kromě příjemného hotelu se v městečku Cotswolds nachází i typická anglická hospůdka s názvem Fuzzy Duck Armscote, kde míchají ty nejlepší koktejly! Pokud máte v lásce gin, určitě si oblíbíte kolekci Pink Gin Fizz, jež vás ohromí svou jemnou květinovo-ovocnou vůní a elegantním designem, který se ideálně hodí k večernímu dámskému dýchánku!