JEDINEČNÁ LIMUZÍNA ROLLS-ROYCE VYTVOŘENÁ NA MÍRU A PŘEDSTAVENÁ NA AUTOSALONU V PEKINGU

Official Press Release
Michal Hutta
13. Červen 2014
Čtenost článku je: 13447 [?]

Limuzína byla vytvořena na míru k oslavě lásky v Číně. Tento vůz představuje značku Rolls-Royce pro eminenci a symbolizuje luxusní cestování. Automobil byl vytvořen na zakázku pro tamní autosalon, a proto byl koncipován tak, aby oslavili čínský úspěch luxusního cestování, který je zde na vzestupu.

Pinnacle Travel Phantom nabízí limuzínu pro moderní luxusní cestování. Limuzíny jsou precizně řemeslně zpracovány do toho nejmenšího detailu.  Design limuzín je stylový, elegantní, sofistikovaný a moderní. Vše je zde dovedeno k naprosté dokonalosti. Limuzíny mohou být vyrobeny v různých barvách s užitím opulentních luxusních materiálů a typické pro ně jsou i krásné ručně vyráběné intarzie (celkem jich je v jednom voze 230). 

Official Press Release

Official Press Release

Luxus na vás sálá ze všech stran. Dech doslova vyráží opulentní barevné schéma, které uvnitř pokračuje s řadou Morello Red a Seashell kůže v kombinaci pro sedadla, roofliner, sloupky a dveřní karty jsou pro Morello Red speciálně vyvinuty. Nechybí tu ani koberečky z jehněčí vlny a další exkluzivní doplňky. Naleznete zde i naprosto jedinečný umně řemeslně zpracovaný dřevěný nábytek. Skvělé na tom ještě je, že tvůrci neopomněli i na možnost pořádání pikniku, takže zde naleznete ukryté i piknikové stoly. Vše je vytvořeno s naprostou přesností i s užitím laseru.

To vše v jednom celku zdařile evokuje náladu cestování luxusními transkontinentálními vlaky, což ostatně i bylo designérským záměrem.

                                                                                                                     www.rolls-roycemotorcars.com

Official Press Release

Official Press Release

Rolls-Royce Motor Cars Prague