Jedinečná party na lodi Explorer s výtečným šampaňským značky Moet & Chandon

Redakce
06. Listopad 2019
Čtenost článku je: 14458 [?]

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste chtěli uspořádat jedinečnou nezapomenutelnou party, na níž si budou pamatovat úplně všichni? Buďte originální a pozvěte menší kruh svých blízkých na výletní loď Explorer.

Loď je možné využít jak pro obyčejné výletní plavby po Praze, tak i pro rozlučovací večírky pro muže i ženy. Na lodi si můžete uspořádat různé oslavy i firemní akce za všelijakými účely, jako je teambuilding či prezentace a diskrétní jednání. Výjimkou není ani možnost vícedenních plaveb, kdy se můžete vydat klidně i na týdenní projížďku třeba na Slapy.

Můžete se domluvit i na tom, aby Vám bylo připraveno občerstvení či i plnohodnotná snídaně, oběd nebo večeře přímo posádkou, jelikož loď je vybavena kuchyňkou. Samozřejmostí je i sociální zařízení.

Večírek na lodi si nenechala ujít ani skupinka 10 slečen, které oslavovaly narozeniny jedné z nich, a proto si udělaly svou „dámskou jízdu.“ Slavily dlouho do noci ve velkém salonu i přímo na přední části lodi pod zataženou oblohou, která byla plná hvězd.

Pro umocnění atmosféry, kterou si dívky nastolily, po celý večer i noc popíjely jedinečný alkohol značky Moet & Chandon. Jedná se o luxusní značku šampaňského, které nesmí chybět na žádné pořádné oslavě. Značka vyrábí hned několik druhů šampaňských, ať už se jedná o ikonické, starší druhy, mezi nimiž nalezneme například Impériální šampaňské Moët. Ten byl vytvořen už v 19. století a svou tradici si zachovávají dodnes.

Dále můžeme jmenovat Ice Impérial, což je šampus, který potěší hlavně v letních, horkých dnech, kdy si jej nalijeme do sklenice s ledem a po vypití pocítíme pocit osvěžení a chuť, která se vyznačuje jasnou ovocností a elegantním vyzráním.

Loď slouží hlavně pro poklidné jízdy, jelikož se nedostane na rychlost vyšší než 16 km/h a její délka je 13 m a šířka 4,2 m.

Loď Explorer

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže