Jedinečná zimní pohádková říše v BMW Invelt přichystala pro děti i dospělé nejedno překvapení

Redakce Luxus.cz
06. Prosinec 2018

Společnost BMW Invelt již tradičně první prosincový den pořádala oblíbenou akci pro své klienty, která je určena celé rodině. Autosalon na Praze 5 se proměnil v zimní pohádkovou říši s bohatým programem. Během něho byly premiérově představeny modely BMW X5 a BMW řady 8 Coupé. Velkým překvapením pro hosty byla účast skvělých sportovců, Jaromíra Jágra a Radka Štěpánka, a populárních hereček Ani Geislerové a Marie Doležalové.  

 

Hosty u vchodu přivítal Olaf, který je přenesl do pomyslného zimního království. S jednotlivými soutěžemi a programem přítomné seznamoval moderátor Jan Čenský. Velkým překvapením, nejen pro děti, byl příchod Jaromíra Jágra, se kterým si mohly zahrát stolní hokej a zabojovat ve střelbě na hokejovou bránu o podepsaný dres této sportovní legendy. Na druhé straně showroomu Invelt v tu chvíli obléhaly davy dětí bývalého českého profesionálního tenistu Radka Štěpánka poté, co byla vyhlášena možnost získat podepsaný tenisový míček od této tenisové ikony. 

 

Jedna z nejvýznamnějších českých hereček posledních let Aňa Geislerová má ráda velké bezpečné vozy, a sama proto také jezdí v prostorném BMW X6. „Preferuji vždy kvalitní auto se silným motorem a musí být také prostorné. Model BMW X6 jsem si ale vybrala hlavně proto, že mám ráda nadhled nejen v životě, ale i na silnici," říká Aňa Geislerová, která si se zájmem prohlédla i nové BMW X5.

 

Aňa se velmi ochotně ujala zahájení malování perníčků, stejně jako talentovaná herečka Marie Doležalová, která do Inveltu dorazila i se svým partnerem Markem Zelinkou a jejich krásnou holčičkou. „Máme s Markem oba rádi originální věci, které mají styl, tím pádem jsme si zvolili i na cesty vůz MINI, protože mezi auty je to pro nás auto s osobností. Rozhodli jsme se, protože jsme již rodina, že se rozhlédneme po nějakém rodinném autě, které bude silné a bezpečné, a nadchli jsme se pro model MINI Countryman. Marek je nadšený z pohonu čtyř kol a mně se zase samozřejmě, jako asi každé holce, líbí ten úžasný interiér s kulatými tvary a také naše bílé kožené potahy," uvedla Marie Doležalová. 

 

Rodinný den Invelt se i tento rok velmi vydařil. Velkou odměnou byly úsměvy dětí, které si užívaly pohádky, kreativní dílny, skákací hrad, jízdu na ledové kře, hod sněhovou koulí a mnohé další zajímavé aktivity. Dospělí hosté ocenili možnost poprvé si prohlédnout nové modely vozů BMW X5 a 8 Coupé.