JEDINEČNÉ ŠPERKY A HODINKY Z NOVÉ KOLEKCE DIOR

Andrea Mevaldová
24. Únor 2016
Victoire de Castellane se nechala inspirovat prostředím a okolím domu, kde Christian Dior prožil dětství. Nekonečné hodiny trávil hraním v zahradě, která byla rozzářená barvami všech odstínů.

Místo a čas je vybrán a Victoire de Castellane vypráví příběh prostřednictvím svých šperků. Dvanáct unikátních kusů zachycující ducha dětství a her. Návrhářka šperků značky Dior Victoire de Castellane je známá pro své velmi barevné kreace. Její šperky jsou hodně dívčí, barevné a hravé. Kameny zasazené vedle sebe vytváří pocit rovnováhy, kde žádná barva není dominantní a každá z nich má stejnou šanci zazářit.

Na šperky byly použity drahé kameny, a to Beryl v zelené a blankytně modrém Akvamarinu, Perodiot, který září olivovou zelení, Tanzanit, který je jedním z nejmladších drahokamů, ale také nejžádanějším, Chrysoberyl, růžový Turmalín, Rubelit a další oblíbené kameny Victoire de Castellane.

V duchu pocty dětství Christiana Diora, Victoire de Castellane také navrhla kolekci D de Dior "Granville" nové hodinky z bílého, žlutého nebo růžového zlata. Kožený pásek v zelené nebo růžové barvě doplňuje ciferník zdobený diamanty. Jedinečné luxusní kousky vznikají pod rukou těch nejlepších řemeslných mistrů v oboru.

DIOR

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže