NEWS & ARTICLES

Jedinečný design, vysoká kvalita a luxusní provedení, to je Design Bath

ARTICLE BY
Knief

Design Bath je česká společnost, která byla založena před několika lety. Cílem jejích zakladatelů bylo nabídnout svým budoucím klientům luxusní koupelnové vybavení, které by se vyznačovalo jednak špičkovou kvalitou, jednak zajímavým designem. Před tím, než byla společnost založena, si její spolumajitel a ředitel společnosti Lukáš Jílek se svým společníkem dělali pečlivý průzkum, v němž si vybírali z mnoha významných výrobců koupelnového vybavení tak, aby jejich nabídka byla zcela komplexní a aby si zde každý klient našel to, po čem touží. Nyní již můžeme říci, že byl tento jejich cíl splněn.

Gessi Cono

Majitelé Design Bath se soustředili na to, aby nabízené značky byly dlouhodobě kvalitní a jejich dodávky byly stoprocentně spolehlivé. Po detailním zkoumání vybrali devět značek, které jsou ve světě interiérového designu tím nejlepším, co nejen Česká republika, ale také celá mezinárodní scéna nabízí.

Gessi Cono

Pokud chcete, aby obklady ve Vašem domově byly opravdu luxusní, sáhněte po těch od španělského výrobce Porcelanosa. Značka, jež udává ty nejnovější trendy ve svém oboru, se může pyšnit čestným řádem od prince z Walesu. Ze stejného koncernu pocházejí také obklady a originální mozaiky vyrobené ze skla, kovu, přírodního kamene, ale také dřeva, které produkuje značka L’antic colonial.

Gessi Goccia

Již padesát let vyrábí vysoce kvalitní sanitární keramiku značka Catalano z Itálie, která je také nositelkou mnoha významných ocenění za inovaci a design svých produktů. Výrobce se specializuje na umyvadla, jež Vás na první pohled zaujmou svými extrémně tenkými bočními stěnami. Nápadité jsou také svojí barevností a rozmanitými povrchy napodobujícími přírodní kámen.

Private wellness

Tato značka dostala prestižní ocenění za design RedDot Design Award 2016 za toaletu CATALANO. Její splachování s vodním vírem je doslova revoluční. Tento systém vířivého splachování s názvem NEW FLUSH je extra účinný. V každé domácnosti bude toaleta oceněna pro svoji nízkou spotřebu vody, čisticích prostředků a také pro svoji minimální hlučnost a vysoký hygienický standard. Pokud by Vás tato inovativní toaleta zaujala, více informací si o ní můžete přečíst na www.newflush.cz.

Catalano

Společnost Design Bath dále nabízí produkty od takových prestižních firem, jakými jsou Teuco, Kos, Gessi a Knief. V jejich portfoliu naleznete vysoce designové klasické a hydromasážní vany, masážní boxy, sprchové kouty, ale také masážní panely. Svébytným šarmem oplývají také baterie od italské značky Zucchetti. Opravdu širokou nabídku produktů má značka Inda, která také vyrábí stylový koupelnový nábytek. Velmi oblíbené jsou u zákazníků nástěnné radiátory Caleido. Nejenže plní svůj účel a Vaši koupelnu krásně prohřejí, ale jsou i dokonalým designovým prvkem.

showroom Design Bath

Jestli se Vám produkty výše uvedených značek líbí, zavítejte do showroomu Design Bath, který se nachází v krásných prostorách designového centra Holport v Praze. V našem hlavním městě, konkrétně ve Vršovicích, má společnost také své další studio, které je zaměřeno hlavně na produkty značky Porcelanosa. Pokud do jednoho či druhého místa zajdete, můžete se být jisti, že si z nepřeberné nabídky luxusních a originálních produktů vyberete!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DESIGN BATH
222 984 951
info@designbath.cz
U Vlečky 678, Modřice

Firemní články

výrobce Inda, koupelnový nábytek Perfetto

Design Bath, méně je někdy více

8.11.2016

Design Bath je špičkou koupelnového designu, zastupuje několik renomovaných výrobců exkluzivního koupelnového vybavení jako je například Porcelanosa, Catalano nebo Gessi.Společně s nimi udávají na českém trhu trendy v zařizování promyšlených koupelen pro náročné.

Knief

Jedinečný design, vysoká kvalita a luxusní provedení, to je Design Bath

3.11.2016

Design Bath je česká společnost, která byla založena před několika lety. Cílem jejích zakladatelů bylo nabídnout svým budoucím klientům luxusní koupelnové vybavení, které by se vyznačovalo jednak špičkovou kvalitou, jednak zajímavým designem.