Jedinečný příběh Natuzzi je obohacen o nové kapitoly

Re-vive
Hana Benešová
07. Říjen 2016
Příběh nábytkářské společnosti Natuzzi se píše od roku 1959. S minulostí má dnešní podoba Natuzzi mnoho společného. Stejně jako v minulosti, přináší i nyní vášeň a inovaci do každé své kolekce. Každý model, který přijde na trh, vychází z hodnot, na nichž si společnost vybudovala své postavení jako jednoho z nejdůležitějších výrobců nábytků na světě.
Dorian

Dorian

Natuzzi má v České republice celkem čtyři obchody, a to v Praze a Brně. DNA společnosti je založeno na spojení designu, funkcí, materiálů a barev. Dokladem tohoto dokonalého spojení je například pohovka Dorian, která nabízí patřičný prostor pro perfektní harmonii. I nadále společnost pokračuje ve svém jedinečném rukopisu, který je plný řemeslnické dovednosti a nápaditosti. Produkty jsou vymyšleny a sestaveny v Itálii a jsou interpretací podstaty výrobní linie ve smyslu „Harmony maker“.
Opera

Opera

Produkty Natuzzi by se daly vyjádřit třemi slovy – vyváženost, elegance a krása. Design a inovace jdou spolu ruku v ruce. Jejich odraz je vidět jak v nábytku pro jídelny a ložnice, tak v ikonickém relaxačním křesle s názvem Re-vive. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že se podřídí pohybům Vašeho těla.
Fenice

Fenice

Pokud si nějaký produkt této věhlasné italské značky rozhodnete koupit, jistě Vás potěší, že u vybraných modelů je možné okamžité doručení. Všechny modely pohovek jsou standardně nabízeny na objednávku, na výběr máte širokou škálu možných konfigurací funkcí, potahů a mechanizmů.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor