NEWS & ARTICLES

Jedinečný příběh Natuzzi je obohacen o nové kapitoly

ARTICLE BY
Re-vive

Příběh nábytkářské společnosti Natuzzi se píše od roku 1959. S minulostí má dnešní podoba Natuzzi mnoho společného. Stejně jako v minulosti, přináší i nyní vášeň a inovaci do každé své kolekce. Každý model, který přijde na trh, vychází z hodnot, na nichž si společnost vybudovala své postavení jako jednoho z nejdůležitějších výrobců nábytků na světě.

Dorian

Natuzzi má v České republice celkem čtyři obchody, a to v Praze a Brně. DNA společnosti je založeno na spojení designu, funkcí, materiálů a barev. Dokladem tohoto dokonalého spojení je například pohovka Dorian, která nabízí patřičný prostor pro perfektní harmonii.
I nadále společnost pokračuje ve svém jedinečném rukopisu, který je plný řemeslnické dovednosti a nápaditosti. Produkty jsou vymyšleny a sestaveny v Itálii a jsou interpretací podstaty výrobní linie ve smyslu „Harmony maker“.

Opera

Produkty Natuzzi by se daly vyjádřit třemi slovy – vyváženost, elegance a krása. Design a inovace jdou spolu ruku v ruce. Jejich odraz je vidět jak v nábytku pro jídelny a ložnice, tak v ikonickém relaxačním křesle s názvem Re-vive. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že se podřídí pohybům Vašeho těla.

Fenice

Pokud si nějaký produkt této věhlasné italské značky rozhodnete koupit, jistě Vás potěší, že u vybraných modelů je možné okamžité doručení. Všechny modely pohovek jsou standardně nabízeny na objednávku, na výběr máte širokou škálu možných konfigurací funkcí, potahů a mechanizmů.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

NATUZZI
224162056
natuzzi@natuzzi.cz
Praha: V Jámě 3 a Pobřežní 52, Brno: Příkop 4 a Svratecká 989

Firemní články

Natuzzi, vášeň a inovace v duchu italské tradice

16.10.2017

Všechno to začalo před téměř 160 lety v jedné malé firmě. Její produkty byly tak kvalitní a žádané, že se postupem času rozrostla do velké společnosti, která je dnes největším výrobcem nábytku v Itállii a předním výrobcem kožených souprav, jež vyváží do všech koutů světa. A její název? Natuzzi!

Natuzzi, jeden ze světově nejznámějších a nejkvalitnějších výrobců kožených sedaček

9.10.2017

Snad každý, kdo se o bydlení a design zajímá, již někdy slyšel o společnosti Natuzzi, která je na českém trhu téměř dvě desítky let. Nosnou linií této značky jsou kožené sedací soupravy, jež si získaly oblibu u tisíců lidí díky své pohodlnosti, nápaditosti a propracovanosti.

Kendo

Natuzzi odhaluje novou, vysoce kvalitní a designovou kolekci

24.5.2017

Značka Natuzzi patří ke špičce výrobců kožených sedacích souprav. Tento největší italský výrobce nábytku odhaluje svoji novou kolekci. Pojďme se s ní seznámit…

V sedacích soupravách Natuzzi Italia je propojen design s inovací a komfortem

27.2.2017

Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia jsou vyráběné pro lidi, kteří vyžadují design v propojení s komfortem. Pohovky jsou vyrobeny v Itálii a jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili dobře, bylo o vás postaráno, rozmazlovaly vás a vy si mohli příjemně užívat volných chvil.

Křesla krásná designem i materiálem nabízí Natuzzi

1.2.2017

Užijte si chvíle odpočinku v relaxačních křeslech Re-vive či v solitérních křeslech Natuzzi, které kromě neskutečného komfortu dodají i krásu vašemu interiéru. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

Re-Vive

Udělejte si o Vánocích radost a pořiďte si novou pohovku Natuzzi

23.11.2016

Chvíle pravé vánoční pohody si můžete dokonale užít v relaxačním křesle Re-Vive, které poskytuje nekonečný komfort. Je inspirováno lidskými pohyby – umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy.

Re-vive

Jedinečný příběh Natuzzi je obohacen o nové kapitoly

7.10.2016

Příběh nábytkářské společnosti Natuzzi se píše od roku 1959. S minulostí má dnešní podoba Natuzzi mnoho společného. Stejně jako v minulosti, přináší i nyní vášeň a inovaci do každé své kolekce.

SVĚTOVOU NOVINKU MEZI RELAXAČNÍMI KŘESLY NAJDETE V NATUZZI

19.5.2016

Příjemné chvíle odpočinku si můžete užít v přelomovém křesle Re-Vive od Natuzzi. Zažijete nekonečný komfort a hodiny relaxace.

KOUZLO POHOVEK VYROBENÝCH V ITÁLII NAJDETE NA PRODEJNÁCH NATUZZI

3.5.2016

Navštivte prodejny Natuzzi a objevíte nádherné stylové a hlavně pohodlné sedací soupravy z nové kolekce roku 2016. Užijte si kouzlo modulární pohovky Dorian navržené a vyrobené v Itálii, svůdné v každém prostoru, která se lehce stane hlavní atrakcí vašeho obývacího prostoru.

Official Press Release

NATUZZI: PRODEJNA ITALSKÉHO NÁBYTKU V PRAŽSKÉ ULICI V JÁMĚ ZNOVU OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY

30.9.2013

Nově zrekonstruovaná prodejna exkluzivního italského nábytku Natuzzi je rozšířená o 3D Design studio, které poskytne veškerý komfort při navrhování interiéru.