Jediný hotel, kde strávíte noc jako Karel IV.

22. Červenec 2020

Stále přemýšlíte, kam se vydat na dovolenou, či jaký nový hotel navštívit pro odpočinek, ale nechcete být ubytováni v klasickém hotelu jako vždy? A proč nezkusit hotel, kde si budete připadat jako král a královna. Právě zámek Zbiroh Vám poskytne luxusní pobyt, při kterém si budete připadat jako v pohádce, protože se jedná o zámek, který Vám nabídne možnost ubytování v komnatách, v nichž před Vámi spal například Karel IV. nebo Ema Destinová.

Zámek Zbiroh se může pyšnit svou historií, kterou dnes můžete poznat na vlastní kůži i Vy sami. Úchvatný renesanční styl tvoří nezapomenutelnou atmosféru, kterou ocení při pobytu na hotelu snad úplně každý. Dnes se může Zbiroh pyšnit nejen titulem nejstaršího českého šlechtického sídla u nás v Čechách, ale i místem, kde nalezneme nejstarší samostatně stojící hlasnou věž či úplně nejhlubší studnu v Evropě.

Na takovéto věhlasné místo se dnes můžete vydat i Vy, protože zbirožský zámek nabízí svým návštěvníkům prvotřídní servis jak v oblasti gastronomie, tak hotelnictví. Můžete se zde ubytovat v zámeckých pokojích, které jsou sladěny přesně do tehdejších dob, což Vám navodí dokonalou atmosféru, při níž se budete cítit jako sám Karel IV. či slavný malíř Alfons Mucha. Hotel je pak i ideálním místem pro pořádání firemních akcí či romantických svateb, na které rozhodně nikdy nezapomenete.

Jestliže jste milovníci zábavy, Zbiroh si pro Vás připravil spousty služeb, které Vás zaručeně zabaví. Stravte například noc ve vězení, vydejte se na zajímavé turistické cíle, zacvičte si ve fitness či se vydejte na horské kolo. Pro milovníky historie je připraven i zajímavý okruh Karla IV., při kterém zavítáte do původních gotických částí hradu, anebo můžete navštívit výstavu fotografií Alfonse Muchy.

Vraťte se do minulosti, zavzpomínejte na hodiny dějepisu a užijte si pobyt na zámku Zbiroh i Vy.

Zámek Zbiroh

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže