NEWS & ARTICLES

JENNIFER ANISTON HVĚZDOU VTIPNÉ REKLAMNÍ KAMPANĚ EMIRATES

ARTICLE BY

Hvězdou nejnovější produktové kampaně Emirates je herečka a držitelka Zlatého glóbu a ceny Emmy, Jennifer Aniston. Je to vůbec poprvé, kdy Emirates v rámci své globální digitální a televizní kampaně spolupracovala s mezinárodní hvězdou.

Držitelka Zlatého glóbu a ceny Emmy předvádí své komediální a herecké umění v zábavném reklamním spotu letecké společnosti Emirates. Reklama začíná tím, že Jennifer zoufale hledá palubní sprchu a salonek. Místo toho najde palubní posádku, která se jí vysměje. V tom se Jennifer probudí z noční můry do reality ve své soukromé kabince v první třídě Emirates.

Televizní spot režíroval profesionál filmového a reklamního průmyslu, Bryan Buckley, který byl nominovaný na Oskara. Své uznání si vybudoval díky mnoha reklamám odvysílaných při Superbowlu.

Scénář byl napsaný Jennifer na míru a při natáčení prokázala svůj komediální talent a profesionalitu. Na výsledek se můžete podívat níže.

K dnešnímu dni Emirates investovala 20 milionů amerických dolarů do zajištění reklamních spotů pro kampaň po celém světě. Reklama běží ve dvou verzích. Kratší verze o délce 30 vteřin a delší o délce 60 vteřin.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

EMIRATES
239016320
prague.res@emirates.com
Na Příkopě 859/22, Praha

Firemní články

Emirates Suites – cestování pro náročné

19.7.2017

Po dlouhou dobu byla letecká doprava symbolem luxusu a života na vysoké úrovni. Mohlo by se zdát, že v dnešní době, kdy se létání stalo běžnou součástí našich životů, se z něj luxus již zcela vytratil. V mnoha případech tomu tak jistě je, neplatí to ale zcela. I dnes lze létat tak, že sama cesta se stane cílem.

Jennifer Aniston se znovu spojila s Emirates

12.10.2016

Hollywoodská herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston se vrací na palubu A380 společnosti Emirates. Reklama staví na úspěchu spolupráce Jennifer Aniston s Emirates z loňského roku, která velmi brzy oběhla celý svět.

JENNIFER ANISTON HVĚZDOU VTIPNÉ REKLAMNÍ KAMPANĚ EMIRATES

30.12.2015

Hvězdou nejnovější produktové kampaně Emirates je herečka a držitelka Zlatého glóbu a ceny Emmy, Jennifer Aniston. Je to vůbec poprvé, kdy Emirates v rámci své globální digitální a televizní kampaně spolupracovala s mezinárodní hvězdou.

EMIRATES NAKOUPILA ČTYŘI NOVÁ LETADLA V JEDEN DEN A V INVESTICÍCH BUDE POKRAČOVAT

16.9.2015

Společnost Emirates je největším provozovatelem Boeingů 777 a Airbusů A380. V jeden den obdržela 4 nová letadla: dva Boeingy 777, jeden nákladní Boeing 777 a jeden Airbus A380.
Čtyři nová letadla v hodnotě 1,5 miliard amerických dolarů již podstoupila obvyklou prohlídku před uvedením do pravidelného provozu.

Official Press Release

EMIRATES ZAHÁJÍ DENNÍ LINKU NA BALI

25.3.2015

Společnost Emirates, globální spojovatel lidí a míst, dnes oznámila zavedení denní linky na ostrov Bali v Indonésii. Linka bude spuštěna 3. 6. 2015.

Official Press Release

VALENTÝN V DUBAJI - NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

16.1.2015

Milé dámy, rády byste si s Vaší drahou polovičkou užily romantického Valentýna, ale on o tom nechce ani slyšet? Zkuste to letos trochu jinak a naplánujte si den plný aktivit, které si naplno užijete oba dva. Sbalte si kufry a odleťte na prodloužený valentýnský víkend do Dubaje.

Official Press Release

PRESTIŽNÍ D+D REAL CZECH MASTERS SPONZORVALA SPOLEČNOST EMIRATES

28.8.2014

Letecká společnost Emirates vždy spojovala lidi a jejich vášně, i proto se letos stala sponzorem turnaje D+D REAL CZECH MASTERS.
Byla to její premiéra a Emirates si tímto krokem ještě více přiblížila k lidem, fanouškům golfu na celém světě a posílila svůj osobní vztah ke golfu.

Official Press Release

EMIRATES SPUSTILA NOVOU LINKU DO BOSTONU

19.3.2014

   Osmá destinace letecké společnosti v USA spojí pasažéry a cargo s Novou Anglií.

Official Press Release

EMIRATES A JETSTAR UZAVŘELY DOHODU O CODESHAROVÉM PARTNERSTVÍ A PROPOJENÍ VĚRNOSTNÍCH PROGRAMŮ

17.3.2014

Díky nově uzavřené dohodě mohou zákazníci společnosti Emirates využít celé řady nových výhod
 

Official Press Release

ČEŠTÍ ZÁKAZNÍCI OCENILI SPOLEČNOST EMIRATES

12.3.2014

Společnost Emirates získala ocenění Nejlepší letecká společnost v anketě TTG Travel Awards.

Official Press Release

EMIRATES VYHLÁŠENA NEJCENNĚJŠÍ ZNAČKOU SVĚTA

10.3.2014

Společnost zůstává číslem 1 na Blízkém východě, hodnota značky vzrostla o 34 procent
Společnost Emirates, spojující lidi a místa po celém světě, se již potřetí v řadě stala nejcennější globální leteckou značkou na základě reportu The Brand Finance Global 500. Report pro rok 2014 byl uveřejněn tento týden.
 

Official Press Release

GOLFOVÁ EXOTIKA NA DOSAH RUKY S AEROLINIEMI EMIRATES

4.3.2014

Kam za golfem v zimě? Vydejte se východním směrem...

Official Press Release

EMIRATES AIRBUS 319: LUXURY PRIVATE JET SERVICE

13.10.2013

Letecká společnost Emirates spustila novou službu luxusních privátních jetů, kterou lze rezervovat na www.emirates-executive.com.

Official Press Release

EMIRATES: AEROLINKA S NEJLEPŠÍM VÍNEM A JÍDLEM

30.7.2013

Emirates získali cenu GlobeRunner Awards, která oceňuje nejlepší světové společnosti cestovního ruchu. Zvítězili v kategorii “nejlepší jídlo a víno”. Prestižní ocenění uděluje webový portál Frequent Business Traveler, který se zaměřuje na bohaté businessmany často cestující po světě.

Official Press Release

VĚRNOSTNÍ PROGRAM LETECKÉ SPOLEČNOSTI EMIRATES PŘILÁKAL TÉMĚŘ 30 000 ČESKÝCH ČLENŮ

3.6.2013

Celkem o 47 % vzrostl za poslední rok počet českých členů programu Skywards. Tento trend ještě zdůrazňuje popularitu programu a jeho výhod, mezi něž patří možnost získat lety s Emirates, vyměnit letenky za vyšší cestovní třídu nebo nakoupit a využít služeb některého z partnerů programu Emirates Skywards.

Official Press Release

PARTNERSTVÍ AEROLINEK EMIRATES A QANTAS

10.5.2013

Emirates a Qantas oficiálně zahájily své historické partnerství, když společnost Qantas poprvé na lince ze Sydney a Melbourne letěla do Londýna přes mezinárodní centrum společnosti Emirates v Dubaji.

Official Press Release

SUPER RYCHLÁ LETECKÁ ZÁSILKA

17.4.2013

Lamborghini Aventador je jednou z nejzajímavějších zásilek, kterou na trase z Prahy do Dubaje přepravila společnost Emirates SkyCargo.

Official Press Release

EMIRATES ZAHÁJILA LETY NA OSTROV PHUKET

13.1.2013

První komerční let společnosti Emirates do jižního Thajska odletěl z Dubaje 10.prosince 2012 u příležitosti zahájení denní linky na ostrov Phuket.

Official Press Release

EMIRATES ZVOLENA AEROLINIÍ ROKU 2012

8.1.2013

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích aerolinií na světě získala prestižní ocenění Aerolinie roku 2012 udělované Centrem pro letectví (Centre for Aviation, CAPA). Společnost Emirates toto ocenění získala již potřetí.

Official Press Release

EMIRATES MENU PODÁVANÉ V PRVNÍ TŘÍDĚ

15.10.2012

Společnost Emirates ve spolupráci s restaurací Bellevue připravily luxusní gastronomický zážitek, tentokrát na zemi, jako prezentaci kuchyně první třídy aerolinek Emirates, pro nejlepší české kritiky z oblasti gastronomie.

Official Press Release

EMIRATES DÁVÁ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM BONUSOVÉ MÍLE

11.9.2012

Emirates nabízí členům svého věrnostního programu Skywards bonusové míle pro cesty v říjnu a listopadu odkudkoliv z Evropy včetně Prahy do Dubaje a dalších vybraných destinací napříč Asií a Afrikou.

Cestující v první a business třídě získají jako bonus dvojnásobek mil za svou cestu a ti v ekonomické třídě získají 50 % mil navíc.