Již tuto neděli v Lucerně zazní sinatrovské evergreeny: Sinatrology Swing Gala 2017

Hana Benešová
01. Prosinec 2017
Letošní oslavy narozenin Franka Sinatry se opět ponesou ve velkém stylu. Tradiční jazzový a swingový svatostánek pražské Lucerny přivítá již tuto neděli 3. prosince společně s Janem Smigmatorem i Ewu Farnou a Mitche Winehouse - vynikajícího swingového muzikanta a otce slavné Amy Winehouse. Kromě písní Franka Sinatry zazní i písně jeho současníků a přátel - Deana Martina a Sammyho Davise Jr.

Jan Smigmator obohatí program skladbami ze svých alb Swing Is Back a Time To Swing a Ewa Farna jen pro tuto příležitost převlékne do swingového hávu své největší hity. Exkluzivním hostem Sinatrology 2017 bude Mitch Winehouse. Druhým hostem bude Ewa Farna. Také letos bude akci doprovázet RTV Big Band Felixe Slováčka rozšířený o smyčcovou sekci a s talentovanou altsaxofonistkou Markétou Smejkalovou. O dokonalý swingový zážitek se postará taneční seskupení Pop Balet.

Po koncertě mohou diváci pokračovat v zábavě ve stylu velkých amerických casin až do druhé hodiny ranní v rámci bohatého programu Swingové noci. Atmosféru Las Vegas si vychutnají u hracích stolů Falešných hráčů i při degustaci prémiových bourbonů, whisky a koňaků. Přichystán bude rovněž večerní raut a na taneční parket hosty vyzvou špičkoví swingoví tanečníci za doprovodu jedinečného dua electroswingových DJs MALALATA. Protože je o koncert velký zájem, bude se v neděli konat hned dvakrát - od 14 a od 19 hodin. Předprodej vstupenek je v síti TicketPro a TicketStream.