JIŽ ZA NĚKOLIK DNÍ PŘIJDE DO KIN FILM SUBURBICON: TEMNÉ PŘEDMĚSTÍ

Redakce Luxus.cz
06. Listopad 2017
Na tento americkobritský krimi film s prvky mysterióznosti se můžete těšit již 9. listopadu, kdy bude mít u nás premiéru. Diváky zavede do 50. let a prosluněného středo-amerického městečka Suburbicon, kdy zde bylo bezstarostné a idylické žití. Malebné domky s upravenými trávníky byly dokonalým místem pro šťastné rodiny. A taková je i rodina Gardnera Lodge. Tedy alespoň navenek…

Jedné noci vše změní vloupání do jejich domu. Gardnerova manželka Rose je zavražděna. Policie velmi rychle zatkne podezřelého. Ale když dojde na stanici k identifikaci, Gardner pachatele neoznačí. A možná pro to má dobrý důvod. Podezřelým z brutálního činu je totiž lichvář, který má na starost klienty, kteří své dluhy mafii neplatí včas. Gardnerovo rozhodnutí spustí řetězec podezírání, vydírání, násilí a pomsty.

Původní scénář černé kriminální komedie Suburbicon: Temné předměstí napsali již v 80. letech Joel a Ethan Coenovi. Režie se ujal George Clooney, který se podílel i na konečné verzi scénáře. V hlavních rolích excelují držitelé Oscara – Matt Damon (Dobrý Will Hunting, Marťan) a Julianne Moore (Pořád jsem to já, Hodiny).

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor