NEWS & ARTICLES

Kabelky Chanel jsou lepší investicí než nemovitosti

ARTICLE BY

Když Baghunter na začátku tohoto roku vydala studii o tom, že Hermès Birkin kabelky byly lepší investicí než akcie nebo zlato, byli jsme u vytržení. Ne, že by ženy potřebovaly záminku jít ven a koupit si novou kabelku, ale měly značně omezený výběr.
Nyní nová studie naznačuje, že koupě již kultovní kabelky Chanel Flap Bag by měla být další skvělou investicí. Kabelky jsou vyráběny od roku 1955, od kterého se jejich hodnota, stejně jako hodnota peněženek Chanel, zvyšuje.

Oproti roku 2010 stoupla její cena o 71.92 procent. První kabelka světového módního domu Medium Classic stála v roce 1955 220 dolarů, dnes ji můžete koupit za 4 900 dolarů.
Studie analyzovala kabelku Chanel 2.55 Medium Classic Flap Bag, ale srovnatelně vychází i kabelky 226 a 227, které jsou v podobném stylu, a Chanel Boy Bag v malé a střední velikosti. Růst kabelek předběhl i růst cen bydlení, překoval také S&P 500 za posledních šest let.

Na rozdíl od Hermès Birkin, Chanel kabelky jsou mnohem snadněji k dostání a navíc jsou pro mnohé milovníky módy a investory přitažlivější volbou. „Cítíme, že dostatek obchodů hraje významnou roli při zpřístupnění těchto kabelek široké škále žen. Zájem více lidí než kdy před tím přispěl k tomu, že je Chanel schopný zvyšovat hodnotu svých kabelek za tak krátkou dobu,“ říká generální ředitelka Baghunter Evelyn Fox. Ať už za svoji oblibu vděčí kabelky Chanel čemukoli, faktem je, že poptávka i hodnota po nich exponenciálně roste. Vypadá to, že bychom se měli vydat nakupovat.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

CHANEL
228880712
service@douglas.cz
Na Příkopě 1047/17, Praha

Firemní články

Chanel představuje BOY.FRIEND… nové dámské hodinky v pánském stylu

26.9.2016

K hodinkám Chanel se budete náramně hodit... Jsou perfektní k džínům, k saku a přímo skvostné k večernímu outfitu. Čas s nimi nikdy neubíhá příliš rychle ani příliš pomalu. Přesně v tom správném tempu. Budete se s nimi cítit sebevědomě a jistě. Jakmile se na ně podíváte, budete mít úsměv na tváři a svět se bude zdát lepším místem.

NENAPODOBITELNÁ A SVÉRÁZNÁ COCO CHANEL

13.9.2016

Značku Chanel založila v roce 1909 Coco Chanel, narozená pod jménem Gabrielle Bonheur Chanel. Francouzská módní návrhářka, zakladatelka módního domu Chanel, získala přezdívku Coco ještě v době, kdy byla zpěvačkou. Přestože se její kariéra zpočátku tímto směrem nevyvíjela (působila jako kurtizána), měla tvořivého ducha a toužila po svobodě.

Kabelky Chanel jsou lepší investicí než nemovitosti

19.8.2016

Když Baghunter na začátku tohoto roku vydala studii o tom, že Hermès Birkin kabelky byly lepší investicí než akcie nebo zlato, byli jsme u vytržení. Ne, že by ženy potřebovaly záminku jít ven a koupit si novou kabelku, ale měly značně omezený výběr.

Official Press Release

NOVÁ KOLEKCE KARLA LAGERFELDA PRO CHANEL PŘEDSTAVENA V KASINU

8.7.2015

Módní magnát Karl Lagerfeld proměnil Grand Palais v Paříži na opulentní kasino, kde představil svou kolekci podzim / zima 2015 pro značku Chanel.

Official Press Release

CHANEL HYDRA BEAUTY: NEKONEČNÝ ZDROJ KRÁSY

12.5.2013

CHANEL přichází se dvěma novými produkty z řady HYDRA BEAUTY: HYDRA BEAUTY ESSENCE MIST, energetizující mlha a HYDRA BEAUTY GEL YEUX, péče o oční okolí.

Official Press Release

LE VOLUME DE CHANEL: ŘASENKA, KTERÁ DÁVÁ POJMU "OBJEM" ZCELA NOVÝ VÝZNAM

13.2.2013

Nová řasenka LE VOLUME DE CHANEL - dvě barevné harmonie kombinují teplé a studené odstíny, upozorňující na každou jednotlivou řasu. Různorodost textur, barev a intenzit podporují extrémní výraznost.

Official Press Release

CHANEL CHANCE

8.1.2013

Mademoiselle Chanel vždy věřila ve svou šanci (chance). Věděla, že její opravdová šance je v její vlastní tvorbě, stavu mysli a způsobu bytí. Šance je nepředvídatelná, objevuje se tam, kde to nejméně čekáte a může změnit směr Vašeho života.

Official Press Release

CHANEL - ALLURE HOMME SPORT

10.7.2012

EAU EXTREME
Sportovní, smyslná vůně, v nové koncentrované toaletní vodě. Pro muže, který se nebojí riskovat a posouvat hranice.

Official Press Release

HODINKY CHANEL J12 CHROMATIC

14.6.2011

Luxusní svět hodinek CHANEL debutuje v České republice. Podívejte se na fotogalerii.