NEWS & ARTICLES

KARL LAGERFELD: Znovuzrozený pařížský půvab

ARTICLE BY

Paříž byla vždy svá. Originální, nepřehlédnutelná, živoucí. Ve dne i v noci, kdy se mění v město světel. Postranní uličky v tu chvíli možná ztichnou, ale život na širokých bulvárech v čele s Champs-Élysées neskomírá nikdy.

Proto je Paříž nejlepší možnou kulisou pro Karla Lagerfelda a jeho novou kolekci na jaro a léto 2017. Kultovní návrhář v ní oslavuje pařížský půvab a nenucenou eleganci, interpretuje je přitom v moderním a svěžím pojetí.

Bombery z hedvábného saténu, padnoucí blazery a krátká sáčka kombinuje se širokými krepovými kalhotami, novým denimem a strukturovanými sukněmi. Krátká kožená bunda zase báječně ladí s džíny ve slim střihu, koženými motorkářskými kalhotami, mikinami s fotopotiskem nebo tričky s graficky zajímavě zpracovanými nápisy.

Když slunce zapadající za horizont prodlouží stín Eiffelovy věže, je čas na zdobené večerní šaty nebo rozevláté dlouhé šaty z luxusních látek. Jak jinak než v obligátní a nadčasové černé, která ke Karlu Lagerfeldovi neodmyslitelně patří.

Zlatým hřebem je vlastnoruční podpis „Karl“ v kovovém provedení, který je použit na taškách přes rameno, velkých kabelách, psaníčkách, peněženkách, večerních kabelkách i rukavicích bez prstů. Kolekce zahrnuje kabelky v černé i červené barvě a také v odstínu travertinu.

Zatímco tašky zdobí autogram, šátky ozvláštňuje sprejem vykreslená silueta Karla Lagerfelda. Vtipná trička s podobiznou Karla jako pilota nebo s obrázky jeho milované kočky Choupette zase dokazují jeho smysl pro humor.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

VERMONT
+420 233 006 006
info@vermont.eu
Pohořelec 114/22, Praha

Firemní články

KARL LAGERFELD: Znovuzrozený pařížský půvab

20.3.2017

Paříž byla vždy svá. Originální, nepřehlédnutelná, živoucí. Ve dne i v noci, kdy se mění v město světel. Postranní uličky v tu chvíli možná ztichnou, ale život na širokých bulvárech v čele s Champs-Élysées neskomírá nikdy.

Odd Molly je pro ženy, které si chtějí užívat života plnými doušky

3.11.2016

Odd Molly je švédská módní značka, která přišla na trh roku 2002. Od té doby získala mnoho ocenění a zúčastnila se módních přehlídek v rámci světových Fashion weeků.

Kolekce pro muže na letošní podzim a zimu od tradiční a kvalitní Barbour

27.10.2016

Příběh značky Barbour se začal psát na konci 19. století, kdy začal John Barbour v South Shields vyrábět své bundy z voskovaného plátna, které označoval majákem symbolizujícím společnost. I když v počátcích firmy nebyla reklama, díky své kvalitě se stalo oblečení Barbour ikonické.

Bonviváni ze starých časů — to je inspirace kolekce značky La Martina pro sezónu podzim/zima 2016-17

18.10.2016

Cestování, závody automobilů, neodolatelně svůdné ženy, turnaje v pólu a úchvatné večírky. Takový byl v 50. letech život pravého požitkáře, dominikánského diplomata, hráče póla a velkého milovníka žen Porfiria Rubirosy. Právě tím se nechala inspirovat nová kolekce značky La Martina. Představujeme Vám čtyři kolekce pro čtyři různé styly.

Nautica a její podzimní kolekce v ryze městském stylu

13.10.2016

Pánská řada podzimní kolekce Nautica pro letošní rok je v odstínech indiga, námořnické modři a černé. Potisky jsou inspirované vodním živlem a jsou spojovány s kontrastními materiály jako nylon či chambray. Celou kolekcí se prolíná kombinování různých technik a materiálů.

Kolekce GANT FALL/WINTER 2016 přináší styl, který si prostě zamilujete

6.10.2016

Kolekce GANT našla inspiraci v aktivním životním stylu, módní povinností je v nadcházejících chladných dnech vrstvení a ležérní střihy. Klíčovými barvami se staly tradičně zimní jedlová zelená, chybět nesmí indigo modř ani šedý melír, který se mísí s výraznými akcenty kalifornské růžové a ostře červené.