NEWS & ARTICLES

KASKÁDOVÉ ZAHRADY – REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI DESIGNU A ARCHITEKTURY

ARTICLE BY

Máte rádi květiny, zeleň a to jak venku tak v interiéru? Se společností NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY není nic nemožné. Společnost se zabývá výstavbou a tvorbou kaskádových zahrad. Díky novému, jedinečnému, patentovanému systému “Cascade garden” od společnosti Němec s.r.o. se může tato svěží zelená zahrada stát dominantou Vašeho domu, bytu, kanceláře či showroomu.

Vertikální zahrady se stávají trendem v architektuře a designu, zažívají ohromný boom jak u nás , tak ve světě. Společnost vyvinula vlastní novou generaci vertikálních zahrad pod názvem – KASKÁDOVÉ ZAHRADY. Jde o systém samo-zavlažovacích truhlíků, do kterých se zavěšují jednotlivé květináče s rostlinami. Vše lze naplánovat online a také je možné si vytvořit online nezávaznou kalkulaci.

Při realizaci mate několik možností na výběr. Od realizace na klíč, kdy společnost přiveze kompletní zahradu i s rostlinami a technologii závlahy, názorně ukáže, jak zahradu jednoduše sestavit, zapojí závlahu a vysvětlí, jak celý systém funguje, tak po možnost vytvořit si stěnu sami podle návodu na webových stránkách firmy.

Máte jedinečnou možnost splnit si svůj sen a mít kousek přírody u sebe doma, či v kanceláři. Zelená stěna Vás překvapí svou krásou a bude mít blahodárný vliv na Vaše smysly.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

NĚMEC - LUXUSNÍ POVRCHY
608382036
raich@luxusnipovrchy.cz
V Štíhlách 2031/12, Praha

Firemní články

KASKÁDOVÉ ZAHRADY – REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI DESIGNU A ARCHITEKTURY

7.3.2016

Máte rádi květiny, zeleň a to jak venku tak v interiéru? Se společností NĚMEC LUXUSNÍ POVRCHY není nic nemožné. Společnost se zabývá výstavbou a tvorbou kaskádových zahrad. Díky novému, jedinečnému, patentovanému systému “Cascade garden” od společnosti Němec s.r.o.

Official Press Release

VELAA PRIVATE ISLAND MALEDIVY - SOUKROMÝ RÁJ NA ZEMI ZDOBÍ LUXUSNÍ PODLAHY

19.3.2015

Velaa je nádherný panenský ostrov, který naleznete v průzračných vodách Indického oceánu. Ostrov Velaa politicky náleží k Maledivám a v místním jazyce znamená Želva.